joomlan.ru | inotur.com
Оголошується проведення дитячого турніру з дворового футболу до Дня міста PDF Печать E-mail

Зіньківська міська рада та дві громадські організації ініціюють проведення футбольного турніру серед дітей.

Територія міста розділена на 11 мікрорайонів. Із кожного можна заявити по кілька команд – хлопчиків та дівчаток 2003 року народження і молодших.

Всі учасники  отримають сувеніри, а переможці та призери турніру – медалі.

Детальніша інформація – в Положенні.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення щорічного турніру з дворового футболу

до Дня міста у 2016 році

Зіньківська міська рада спільно з громадськими організаціями «Оновлена свідомість», «Зіньківський козацький курінь» організовують проведення щорічного турніру з футболу серед дворових команд Зіньківської територіальної громади Полтавської області.

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Мета

Забезпечення повноцінного розвитку молоді міста, зміцнення їхнього здоров'я, формування фізичних здібностей особистості, виховання потреби у регулярних заняттях фізичною культурою, пропаганда здорового способу життя та популяризація футболу серед підростаючого покоління в цілому.

II. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАНЬ

2.1. Загальне керівництво – здійснює Зіньківська міська рада.

2.2. Безпосереднє проведення змагань (організація ігор, призначення суддів, ведення турнірної таблиці) покладається на Галича В.І.

III. МІСЦЕ І ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ

3.1. Змагання проводяться з 20 серпня по 10 вересня 2016 року.

3.2. Змагання проводяться на спортивому майданчику міського стадіону.

IV. СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ

Турнір проводиться в 2 етапи.

1 20.08. – 03.09. - Групові ігри.

Усі заявлені команди діляться на дві групи. Із кожної групи виходить по 2 команди до півфіналу.

2 10.09.– Півфінали.

У півфіналі ігри проводяться за круговою системою. Результат матчу між коандами, що зустрічалис між собою у груповому турнірі зараховується у півфіналі.

V. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

5.1. Матчі проводяться на спортивому майданчику міського стадіону.

5.2. Матчі проводяться по два тайми по 15 хвилин кожний з перервою до 5 хвилин. Розминка на майданчику повинна бути не більше 10 хвилин.

5.3. У кожному з матчів турніру:

5.3.1. Команда має право на «тайм-аут» тривалістю 1 хвилина в кожному із таймів.

5.3.2. Матчі проводяться за схемою (5+1) – п’ять гравців у полі та один воротар.

5.3.3. Під час матчу кількість замін не лімітована, зворотні заміни допускаються.

5.4. Гравець, що зареєстрований в одній з команд не має права грати за іншу.

5.5. Категорично забороняється грати у взутті із шипами!

5.6. Якщо протягом 5 хвилин після визначеного часу початку матчу команда не вийшла на поле, то вважається, що ця команда не з’явилася на матч.         (За згодою обох команд матч можна перенести на інший час)

5.7. Під час матчу гравці команд зобов’язані дотримуватись вимог Правил гри та виконувати рішення арбітрів. Неспортивна, некоректна чи недисциплінована поведінка на полі недопустима.

5.8. На всіх етапах турніру переможець визначається в кожному матчі.

5.9. Переможцем визнається команда, яка забила більшу кількість голів у ворота суперника під час матчу, що зараховані суддею.

5.10. Якщо  неможливо визначити переможця в матчі, додатковий час не призначається. Переможець визначається шляхом пробиття серії пенальті згідно правил гри у футбол.

5.11. За неявку команди на матч без поважної причини їй зараховується технічна поразка (0:3), команді-суперниці – технічна перемога (3:0).

VI. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ, ТЕРМІНИ ТА УМОВИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК,ДОПУСК ГРАВЦІВ

6.1. Команду заявити потрібно до 19 серпня 16:00. (Форма заявки вміщена у додатку №1.). Заявка подається голові ФСТ «Колос» (Діхтяренку А.Б.)

6.2. Склад команд формується по територіях (мікрорайонах), визначених у додатку №2.

6.3. Кількість команд з кожної території необмежена.

6.4. До заявки можна включати хлопчиків та дівчат 2003 року народження і молодших, які проживають на території відповідної території (мікрорайону).

6.5. Команди від кожної території (мікрорайону) повинні мати свого представника (із числа батьків, депутатів, представників громадських організацій, вчителів та ін. можна одного для всіх команд з мікрорайону), який подає заявку на реєстрацію.

V1I. ВИТРАТИ НА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

7.1. Витрати на організацію та проведення змагань за рахунок організаторів турніру та інших джерел фінансування.

VI1I. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

8.1. Команда-переможець отримує перехідний Кубок турніру і диплом, команди-призери нагороджуються дипломами.

8.2. Гравці команд, що посіли 1,2,3 місця нагороджуються медалями.

8.3. Кращий гравець, бомбардир та воротар нагороджуються грамотами та подарунками.

8.4. Команда, яка була активною у змаганнях, але не здобула перемоги, нагороджується спеціальним заохочуваним призом «За волю до перемоги».

Додаток №1

до ПОЛОЖЕННЯ про проведення щорічного

турніру з дворового футболу до Дня міста.

З А Я В К А

на участь команди в турнірі з дворового футболу Зіньківської міської ради у 2016 році.

Назва команди

------------------------------------------ (територія, мікрорайон № -      )