joomlan.ru | inotur.com
Индекс материала
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ
Про затвердження розпоряджень міського голови
Про затвердження Програми зайнятості населення Зіньківської міської ради на 2012 рік
Про ліквідацію дочірнього підприємства „Зіньківське управління по експлуатації житлово-комунального господарства
Про внесення змін до рішення міської ради від 8 листопада 2011 року „Про оголошення конкурсу на написання гімну міста Зінькова та затвердження Положення про проведення конкурсу на написання гімну Зінькова”
Про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік
Про затвердження договорів укладених міським головою та виконуючим обов’язки міського голови
Про передачу окремо визначеного майна
Про реалізацію окремо визначеного майна
Про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік
Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Зіньків-побут» на поділ земельної ділянки
Все страницы

GerbUA УКРАЇНА
ЗІНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

(ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ)

РІШЕННЯ

5 грудня 2011 року

Про фонд підтримки діяльності
дошкільних закладів в місті Зінькові

     З метою поліпшення фінансування дошкільних закладів міста, забезпечення прозорості у витрачанні спонсорських та батьківських коштів на утримання та розвиток їх матеріальної бази, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада –

в и р і ш и л а :

1. Утворити фонд підтримки діяльності дошкільних закладів в місті Зіньків.
2. Затвердити Положення про фонд підтримки діяльності дошкільних закладів в місті Зіньків (додається).
3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Педоренко С.М.) забезпечити відкриття спеціального                          реєстраційного рахунку фонду та його бухгалтерський супровід.

                   

 

                         Міський голова                                                    С.М.Максименко

 

 

 

 

Додаток
до рішення дванадцятої
сесії шостого скликання
від 5 грудня 2011 року


ПОЛОЖЕННЯ

про фонд підтримки діяльності дошкільних закладів в місті Зіньків

1.Загальні положення.

Фінансування діяльності дошкільних закладів в місті Зіньків здійснюється з міського бюджету Зіньківської міської ради. Коштів у міському бюджеті не вистачає на повноцінне утримання дитячих садків, проведення ремонтів їх будівель, покращення санітарно-технічного стану приміщень та матеріально-технічне забезпечення цих закладів. Виникає потреба у залученні коштів з інших джерел для забезпечення належної роботи міських дошкільних закладів. Принципи реалізації Національної доктрини розвитку освіти України в XXI столітті в частині завдань, які стосуються управління, містять пропозиції щодо децентралізації управління та переходу до державно-громадської системи. Чинне законодавство про освіту не заперечує можливість фінансування цієї сфери за рахунок недержавних коштів, в тому числі - благодійних внесків. Фонд підтримки діяльності дошкільних закладів в місті Зіньків (далі - Фонд) є складовою частиною міського бюджету і являє собою спеціальний реєстраційний рахунок "Інші джерела власних надходжень" по КФКВ 070101 "Дошкільна освіта". Фонд створено з метою прозорості одержання і витрачання батьківських та інших спонсорських коштів на утримання та розвиток матеріально-технічної бази дошкільних закладів в місті Зіньків, а також концентрації благодійних коштів і цільового фінансування заходів з підтримки діяльності дитячого ясла-садка №1 "Ромашка" та дитячого ясла-садка № 2 "Сонечко".

2. Джерело формування коштів Фонду.

Фонд формується за рахунок благодійних внесків і пожертвувань та інших незаборонених законодавством коштів, що мають цільовий характер (із зазначенням назви дошкільного закладу, призначення внеску тощо), наданих фізичними та юридичними особами у вигляді грошових платежів через банківські установи.

3. Розпорядники коштів Фонду.

Розпорядником коштів Фонду є Зіньківська міська рада. Використання коштів Фонду здійснюється на підставі розпоряджень міського голови, які приймаються за відповідними письмовими зверненнями керівника дошкільного закладу та/або батьківського комітету цього закладу та затверджуються на черговій сесії ради.

4. Заходи, що фінансуються за рахунок коштів Фонду.

За рахунок коштів Фонду фінансуються лише ті заходи, щодо яких надійшло відповідне письмове звернення керівника дошкільного закладу та/або батьківського комітету цього закладу. Фінансування заходів з підтримки діяльності конкретного дошкільного закладу здійснюється в межах коштів, що надійшли на рахунок Фонду саме на цей заклад (згідно зазначеної в платіжних дорученнях чи квитанціях назви дошкільного закладу).


Перелік основних заходів з підтримки діяльності дошкільного закладу:

1) будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, поточний ремонт будівель і споруд та інженерно-технічних комунікацій дитячих ясла-садків; 
2) закупівля технологічного обладнання, оргтехніки, твердого та м'якого інвентаря, господарських та будівельних матеріалів, посуду, дитячої та педагогічної літератури, канцтоварів, дитячих іграшок, спортивного інвентаря тощо для дитячих ясла-садків;
3) закупівля будь-яких послуг, пов'язаних з виховним процесом в дитячих ясла-садках та утриманням будівель і споруд дитячих ясла-садків;
4) інші заходи, спрямовані на підтримку діяльності дошкільних закладів.

5. Звіт про використання коштів Фонду.

Керівники дошкільних закладів звітують перед сесією міської ради, батьківськими комітетами, спонсорами про використання коштів Фонду підтримки діяльності дошкільних закладів не рідше одного разу на рік. Звіт про використання коштів Фонду оприлюднюється через місцеві засоби масової інформації та на офіційному веб-сайті Зіньківської міської ради.

6. Контроль за використанням коштів Фонду.

Контроль за використанням коштів Фонду здійснюють постійні комісії по бюджету з питань соціально-економічного розвитку, планування та обліку, управління власністю територіальної громади міста та з питань соціального захисту, забезпечення законності, правопорядку, охорони здоров'я, освіти, культури, в справах молоді та спорту Зіньківської міської ради.


          Секретар міської ради                                                       С.В.Загорулько

  
You are here: Home Рішення сесій Сесії шостого скликання ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ
Joomla inotur picma