joomlan.ru | inotur.com

 Horoshunzastup1


АВТОБІОГРАФІЯ


Хорошун Геннадій Григорович, народився 12 вересня 1967 року у селі Ступки Зіньківського району Полтавської області.

Громадянин України.

Освіта вища:

У 1984 році закінчив Зіньківську середню школу №1.

В 1984 році вступив до Харківського зооветеринарного інституту на спеціальність «ветеринарія», який закінчив в 1991 році отримавши вищу освіту та кваліфікацію ветеринарного лікаря.

В період з 1986 по 1988 рік проходив строкову військову службу в Лавах Рядянської Армії.

Трудова діяльність:

З серпня 1991 року по вересень 1995 року працював головним ветеринарним лікарем ксп. ім. Шевченка Зіньківського району Полтавської області.

З вересня 1995 року по березень 1996 року – провідний ветеринарний лікар Зіньківського районного державного підприємства ветеринарної медицини Полтавської області.

В березні 1996 року на конкурсній основі розпорядженням голови Зіньківської районної державної адміністрації призначений начальником Зіньківського районного державного підприємства ветеринарної медицини - головним державним інспектором ветеринарної медицини - головним лікарем ветеринарної медицини Зіньківського району Полтавської області.

В травні 2002 року призначений на посаду начальника управління державної ветеринарної медицини Зіньківської районної державної адміністрації.

З січня 2003 року по грудень 2015 року працював начальником управління ветеринарної медицини в Зіньківському районі – головним державним інспектором ветеринарної медицини Зіньківського району Держветфітослужби України.

З 4 січня 2016 року по 15 січня 2020 року заступник Зіньківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

З 16 січня 2020 року по 24 березня 2020 року – перший заступник Зіньківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

З 25 березня 2020 року по 18 грудня 2020 року - голова Зіньківської районної державної адміністрації Полтавської області.

З 22 грудня - Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих  органів ради.

Безпартійний.

Депутат Зіньківської районної ради IV, V, VI та VII скликань.

Судимість відсутня.

В громадянському шлюбі. Дружина – Сідак Людмила Сергіївна. Маю двох дітей. Син -Максим 1999 року народження, донька- Ярослава 2004 року народження.

Проживаю за адресою: 38100, Полтавська обл., Полтавський р-н., м. Зіньків, вул. Воздвиженська 73., кв. 86


 
You are here: Home Керівництво міської ради Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Joomla inotur picma