joomlan.ru | inotur.com
Вісті з міської ради PDF Печать E-mail

          17 липня під головуванням міського голови С.М. Максименка відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Члени виконкому розглянули підсумки роботи із зверненнями, що надійшли від громадян до міської ради та МКП «Зіньківський комунгосп» за І півріччя цього року.

На засіданні було відмічено збільшення в порівнянні з відповідним періодом минулого року кількості звернень, що надійшли до міської ради на 30,4% (в 2014 році – 2707, в 2015 році – 3532).

Зросла також кількість виданих довідок жителям міської ради на 37% (в 2014 році – 1694, в 2015 році – 2319).

На засіданні було затверджено графік вивезення твердих побутових відходів в місті, розглянуто питання встановлення сміттєвих баків по місту.

Розглянувши звернення Авто Мото Клубу «Зіньків» члени виконкому надали дозвіл клубу на проведення пілотного проекту «Автомобільні перегони» 8-9 серпня цього року на території колишнього аеродрому, поклавши відповідальність за безпеку проведення, дотримання громадського порядку та утримання території на організаторів заходу. Автомотоклуб зобов’язано підготувати схему проведення «Автомобільних перегонів», подати на затвердження Зіньківського райвідділу УМВС України в Полтавській області, відділенню Державтоінспекції та службі з надзвичайних ситуацій в районі.

На засіданні виконкому також було надано дозвіл дирекції ДНЗ №1 «Ромашка» на спиляння аварійних та фаутних дерев, погоджено розміщення реклами, прийняті рішення про проведення реконструкції житлових будинків.

 

* * * * * *

 

З 20 липня дорожники з ПрАТ «Миргородський агрошляхбуд» розпочали капітальний ремонт вуличного покриття по вулиці Комінтерна в м. Зіньків.

Згідно проектно-кошторисної документації капремонт планується провести на 542 метрах до школи № 3. Кошти на проведення робіт в сумі 1 млн. 174 тис. грн. виділила міська рада на останній сесії.

 

* * * * * *

 

83 метри водогону на минулому тижні замінили на аварійній ділянці по вул. Мініна працівники міського комунального підприємства «Зіньківський комунгосп».

За останню декаду комунальники міста основну увагу приділили ліквідації наслідків буревію, який пройшов по місту 20 липня цього року та спричинив відключення електроенергії від артезіанських свердловин та проблеми з водопостачанням в місті.

Було ліквідовано 7 поривів на водопровідних мережах по вулиці Котовського, Погрібняка, Підгірна, Фрунзе та проведено прочищення каналізації в 14 будинках та центральної каналізації по вул. Леніна.

Велося очищення відстійників та проводилося дискування трьох карт на полях фільтрації.

 
You are here: Home Новини Вісті з міської ради
Joomla inotur picma