joomlan.ru | inotur.com

maksimenko new

  Максименко Сергій Миколайович

 

    Народився 20 липня 1959 року в Зінькові в родині робітників. Вісім класів  закінчив у Зіньківській восьмирічній школі №3, середню освіту здобув у  Зіньківській СШ №2. У1980 році з відзнакою закінчив Глухівський державний  педагогічний інститут і був направлений на роботу в Довжицьку восьмирічну  школу, де викладав фізику, математику та трудове навчання.

     У 1985 році був запрошений на роботу до виконавчого комітету Зіньківської  районної ради народних депутатів на посаду завідуючого організаційно - інструкторським відділом. У 1988 році обраний секретарем райвиконкому, а в 1990  році -заступником голови районної ради народних депутатів. У1992 році, з  утворенням Зіньківської районної державної адміністрації, призначений на посаду її секретаря. Починаючи з 1994 року, чотири рази поспіль обирався заступником голови районної ради. Був депутатом районної ради семи скликань.

    На позачергових виборах Зіньківського міського голови, які відбулися 18 вересня 2011 року, обраний  Зіньківським міським головою. 

    За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Зіньківського району в 2007 році нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України.  Керівник районних груп по написанню та здійсненню видання книг «Зіньків від сивої давнини до наших днів», «Зіньківщина. Історичні нариси», «Книга скорботи Зіньківщини».  

    Позапартійний з 1991 року. Одружений, має трьох дорослих дітей. Проживає в Зінькові.

 

Декларація про доходи за 2015 рік

 
You are here: Home Керівництво міської ради Міський голова
Joomla inotur picma