joomlan.ru | inotur.com
Відсвяткували День села ! PDF Печать E-mail

 

IMG 0449-min

6 серпня свої обійми відкрили мешканці села Сиверинівка, які радо зустрічали гостей з усіх куточків Зіньківської територіальної громади. Особливу увагу, звичайно ж, приділяли усім, хто народився і виріс,

хто нині живе і працює тут.


IMG 0470-min

 

Без сумніву, всі здобутки громади були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів села, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу,

зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням.

 

IMG 0472-min

 

Усіх присутніх з Днем народження села Сиверинівка привітав перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Хорошун. Він висловив слова глибокої вдячності усім,

хто вніс вклад у розвиток села.

Особливі слова подяки адресував людям старшого покоління, чиї мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим поколінням нащадків підтримувати славетні традиції свого народу! Побажав усім присутнім добра та щастя, родинного затишку у оселях, мирного неба, благополуччя та достатку, успіхів в усіх починаннях!

 IMG 0483-min


Для своїх земляків та гостей свята працівники та аматори Сиверинівського будинку культури подарували святковий концерт, який заряджав позитивними емоціями та дарував присутнім відчуття тепла та родинного затишку.

 

IMG 0507-min 

 

Цього року у три родини із Сиверинівки лелека приніс малюків – Крістіана Ладея, Артема Мурмилу та Іллю Жолоба, яким на святі було вручено подарунки від міської ради.

 

IMG 0527-min 

 

Усім достеменно відомо, що без минулого – немає майбутнього. Сиверинівка пишається мудрими й досвіченими людьми, тож на святі щирі слова лунали на адресу найстаршої жительки – Ганни Степанівни Пащенко, якій нещодавно виповнилося 92 роки.

 

IMG 0547-min 

 

Упродовж свята панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання.

 

 IMG 0596-min

 

Після урочистої частини на гостей та жителів села чекала смачна польова каша, а наймолодших – веселі розваги.

 

IMG 0669-min 

 

Завершилося свято запальними танцями та святковим салютом.

 

Тож нехай і надалі Сиверинівка процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.


 
You are here: Home Новини Відсвяткували День села !
Joomla inotur picma