joomlan.ru | inotur.com
Проведено третє засідання комісії з визначення переможців конкурсу на кращу символіку Зіньківської територіальної громади PDF Печать E-mail

 

 IMG 3330-min

 

29 липня цього року відбулося третє засідання комісії з визначення переможців на кращу офіційну символіку Зіньківської територіальної громади, участь в якому взяло 10 членів комісії з 15.

На засіданні комісії були подані варіанти гімну, гербу, прапору та логотипу громади, які попередньо пройшли громадське обговорення на офіційній сторінці відділу культури, спорту та інформаційного забезпечення виконавчого комітету міської ради в інтернет мережі Facebook.

Під час розгляду пропозицій варіантів гімну, яких було подано 4, позиції членів комісії розійшлися. Комісія заслухала всі запропоновані варіанти, після чого головуючий надав слово кожному члену комісії для висловлення своєї позиції щодо запропонованих варіантів гімну. В підсумку відбулося голосування по кожному варіанту окремо. Найбільшу кількість голосів набрав варіант Володимира Прислонського, який за рішенням комісії буде внесений на розгляд чергового пленарного засідання сесії міської ради.

Наступні пропозиції розглядали по варіантах гербу Зіньківської громади, яких виявилося три. Із запропонованих варіантів члени комісії прийняли рішення внести до них правки та повторно розглянути на наступному засіданні комісії, на якому також планується визначити переможців по варіантах прапору та логотипу громади.

 
You are here: Home Новини Проведено третє засідання комісії з визначення переможців конкурсу на кращу символіку Зіньківської територіальної громади
Joomla inotur picma