joomlan.ru | inotur.com
Звернення до жителів ОТГ PDF Печать E-mail


Шановні жителі Зіньківської територіальної громади!

 

З початком теплої, весняної пори розпочинаються роботи по вирощуванню городини, підготовці земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби.

Нагадуємо жителям Зіньківської міської ради, які користувалися в 2020 році та планують користуватися, земельними ділянками для городництва, сінокосіння та випасання худоби, про необхідність обов’язкового укладання угод на 2021 рік. Для цього необхідно особисто до 1 травня 2021 року звернутися у відділ земельних ресурсів та екології міської ради за адресою:  вул. Воздвиженська, 40, м. Зіньків перший поверх. Прийом жителів міської ради проводиться із понеділка по четвер із 8 до 16 години. При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код громадянина.

Телефон для консультацій: 3-18-03.

Зіньківська міська рада наголошує про неприпустимість використання земельних ділянок фізичними та юридичними особами без плати за їх користування.

Своєчасна плата за землю – це не лише обов’язок перед державою, але й запорука соціально-економічного розвитку нашої Зіньківської міської територіальної громади.

 

 

Відділ земельних ресурсів та екології

 

 
You are here: Home Новини Звернення до жителів ОТГ
Joomla inotur picma