joomlan.ru | inotur.com
Служба порятунку попереджає про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях PDF Печать E-mail

 

У багатьох регіонах країни люди вже розпочали активну боротьбу із господарським сміттям та залишками рослинності. Така діяльність, яка найчастіше здійснюється випалюванням, призвела до збільшення кількості пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях.

       Так, в період з 25 по 29 березня Зіньківські, Опішнянські вогнеборці та підрозділ Кирило-Ганівської місцевої пожежної охорони ліквідували 4 займань минулорічного сухостою на загальній площі майже 4 га. Внаслідок пожеж вогнем пошкоджено нежилий будинок в селі Попівка. За добу, 29 березня, в Полтавській області зареєстровано 40 загорань на відкритій території.

       У 2020 році, на кінець березня, було зареєстровано більше 35 випадків випалювання сухої трави, на яких було знищено чи пошкоджено 9 господарчих будівель, в тім числі  безгосподарських та до 50 гектарів сухої рослинності та чагарників на відкритих територіях.

       Тож з огляду на стрімке наближення до пожежонебезпечного періоду, після сходження снігового покриву, рятувальники посилюють профілактичну роботу серед громадян щодо попередження виникнення пожеж на відкритих територіях та в екосистемах.

       ДСНС нагадує: категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

        Необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров'ю!

 

 

Провідний фахівець Зіньківського РС

ГУ ДСНС України у Полтавській області

майор служби цивільного захист

  Олег РИСЬ


 
You are here: Home Новини Служба порятунку попереджає про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях
Joomla inotur picma