joomlan.ru | inotur.com
Звернення до жителів Зіньківської територіальної громади PDF Печать E-mail

 

Шановні жителі Зіньківської територіальної громади!


Давня традиція  впорядковувати помешкання та подвір’я з настанням весни дійшла до нас з давніх-давен.  Варто кожну погожу днину використовувати для благоустрою, не чекаючи Великодня чи початку активних  робіт на присадибних ділянках або в полі.

Порядок у рідному місті та селі завжди був справою всієї громади. Наші комунальні служби  невтомно працюють задля того, аби вулиці, парки і зони відпочинку нашої громади були чистими та впорядкованими. Але без розуміння, підтримки і допомоги жителів ця робота не буде результативною, адже кожен із вас може зробити свій невеликий, проте дуже важливий внесок в цю добру спільну справу.

Закликаю всіх керівників підприємств, установ, організацій, громадських активістів долучитися до двомісячника чистоти, який проходитиме з 1 квітня до 31 травня цього року.

Кожен житель громади має усвідомлювати свою причетність і особисту відповідальність за чистоту і порядок в громаді, дотримання санітарно-епідеміологічних та екологічних вимог і норм. Ми повинні дбати, щоб наша громада була впорядкованою, мала привабливий санітарний та естетичний вигляд. Вчасно проведена санітарна очистка території, вивезення сміття, зелені насадження є не тільки джерелом чистоти Зіньківщини, а її обличчям, станом нашого здоров’я.

Звертаюся до всіх жителів Зіньківської громади з проханням активно взятися за впорядкування територій: прибрати та вивезти у визначені місця сміття, яке нагромадилося за зиму, привести у належний вигляд будівлі, господарсько-складські споруди, огорожі, навести лад біля прибудинкових територій, під’їздів тощо.

Дорогі земляки! Тільки разом, спільними зусиллями і працюючи пліч-о-пліч ми забезпечимо належний порядок і чистоту в нашій громаді, аби кожен її житель з гордістю міг сказати: «Зіньківська громада – найкраща!». Тож подбаймо всією громадою про чистоту нашої Зіньківщини!

З повагою – міський голова Сергій Максименко
          

 
You are here: Home Новини Звернення до жителів Зіньківської територіальної громади
Joomla inotur picma