joomlan.ru | inotur.com
Звернення до жителів Зіньківської територіальної громади PDF Печать E-mail


Шановні жителі Зіньківської територіальної громади!


         В умовах триваючої пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 вкотре звертаюся до усіх вас з проханням і надалі бути відповідальними і свідомими.

         Так, за інформацією Зіньківського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» з початку пандемії на території Зіньківської громади лабораторно підтверджено 1230 випадків коронавірусної інфекції, із них медичних працівників – 58, дітей – 37.

Динаміка за 2021 рік наступна: січень – 175, лютий – 56, березень – 178 (з 01.03 по 28.03).

Станом на ранок 29 березня 2021 року в терапевтичному та інфекційному відділеннях КНП «Зіньківська міська центральна лікарня» в стаціонарі лікується 62 хворих, з них COVID-19 – 37, підозр – 25, на кисню – 17, в реанімації – 4. Поступило – 2, виписано – 3.

Закликаю всіх належним чином дотримуватися карантинних заходів та максимально обмежити своє перебування в громадських місцях.

Тільки своєю свідомістю, відповідальністю, дотриманням елементарних правил гігієни в умовах карантину ми зможемо подолати хворобу! Бережіть себе та своїх рідних!

 

 

Зіньківський міський голова Сергій Максименко

 

 
You are here: Home Новини Звернення до жителів Зіньківської територіальної громади
Joomla inotur picma