joomlan.ru | inotur.com
Відбулося засіданя виконкому міської ради PDF Печать E-mail


26 березня цього року під головуванням міського голови Сергія Максименка відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на яке були внесені 25  питань. Їх розглянули та ухвалили відповідні рішення.

Так, члени виконкому підтримали проведення на території громади двомісячника озелення, благоустрою та чистоти. Затверджено заходи  по проведенню двомісячника озеленення, благоустрою та чистоти. Вони затвердили заходи, що відбуватимуться в рамках нього з 1 квітня по 31 травня цього року; утворили міський штаб з його проведення двомісячника на чолі з заступником міського голови    Олександром Теслею.

Також ухвалили звернення до жителів громади щодо участі в заходах із наведення чистоти та порядку в населених пунктах, парках, скверах та  прибережних смугах річок та інших водоймах, а також на кладовищах. На території громади встановлено санітарний день – п’ятницю – для наведення чистоти та порядку на прилеглих територіях усіма субєктами господарювання незалежно від форм власності. Розглянуто питання впорядкування дитячих майданчиків у населених пунктах та прилеглих до них територій, проведення ремонтних робіт у дитячому садочку №2 «Сонечко».

На засіданні виконкому затверджено заходи з відзначення 35-х роковин Чорнобильської трагедії, зокрема вшанування ліквідаторів та вдів померлих ліквідаторів Чорнобильської трагедії, зокрема вшанування ліквідаторів та вдів померлих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Ухвалено низку рішень із земельних питань, зокрема про розрахунок ставок земельного податку в населених пунктах та перегляд орендної плати за чинними договорами оренди земель сільськогосподарського призначення.

Виконкомом також надав дозвіл директору МКП «Зіньківський комунгосп» О.Б. Прокопенку на укладання договорів на придбання газу, електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, дизель-генератора.

Членами виконкому підтримано рішення про створення комісій:

- з моніторингу сплати податків субєктами господарювання до бюджету Зіньківської територіальної громади;

- з виявлення порушень земельного та природоохоронного законодавства;

- з видалення пошкоджених зелених насаджень.

Окрім того, на засіданні ухвалили рішення про розширення переліку посадових осіб міської ради, які мають повноваження на складання протоколів та винесення постанов про адміністративні правопорушення в частині порушення громадянами вимог законодавства про реєстрацію місця проживання, місця перебування, зняття з реєстрації, у зв’язку з передачею даних  функцій до адміністраторів відділу ЦНАП.

Виконком розглянув звернення фізичних осіб-підприємців щодо продовження  договору на здійснення торгівлі та розміщення реклами.

Членами виконкому розглянуто звернення громадян та надано 38 особам одноразову матеріальну допомогу на лікування та 5-ти на поховання загалом на суму 90 тис. грн.

 

 
You are here: Home Новини Відбулося засіданя виконкому міської ради
Joomla inotur picma