joomlan.ru | inotur.com
Відбулося засідання ТЕБ і НС PDF Печать E-mail

 

23 березня цього року відбулося засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради.  . Засідання вів голова комісії, міський голова С.Максименко.

На засіданні було розглянуто питання щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь, стану підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах Зіньківської територіальної громади до прийняття відпочиваючих, затвердження переліку ОПН (об’єкти підвищеної небезпеки) ПНО (потенційно небезпечні об’єкти) на території Зіньківської громади на  2021 рік та про епідемічну ситуацію по дотриманню карантинних обмежень з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS- CoV-2.   

Рішенням комісії визначено першочергові заходи  з запобігання та протидії пожежам в екосистемах Зіньківської громади, заслухано на комісії представника Зіньківського лісового господарства Юрія Сука та представника Бірківського лісництва Віталія Кондратенка а також ТВО начальника  Зіньківського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області Сергія Зайця.

Відповідно до другого питання порядку денного визначено місце масового відпочинку населення на водних об’єктах Зіньківської територіальної громади на р. Ташань за адресою м. Зіньків вул.. Воздвиженська 84б (поблизу Полтавського мосту), надано доручення МКП «Зіньківський комунгосп» на виконання заходів щодо підготовки чергових рятувальників на час купального сезону та забезпечення функціонування рятувального посту з відповідним  рятувальним обладнанням відповідно до «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» затверджених наказом МВС України №301 від 10.04.2017

Завідувач сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи Віталій Суконька довів до присутніх членів комісії та надав  на затвердження перелік об’єктів підвищеної небезпеки (ОПН) та потенційно небезпечних об’єктів (ОПН) на території Зіньківської територіальної громади на 2021 рік, до яких входять газорозподільні станції та газорегулюючі пункти, автозаправні станції та інші об’єкти підвищеної небезпеки.

На даній комісії розглянуто питання  «Про епідемічну ситуацію та дотримання карантинних обмежень з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19», яке на сьогодні є надзвичайно важливим.

За результатами обговорення комісія вирішила:

 з метою проведення контролю виконання заходів з дотримання карантинних вимог на території Зіньківської територіальної громади та недопущення випадків занесення та поширення захворювань, спричинених новим короновірусом  створити тимчасову комісію з проведення контролю виконання заходів з дотримання карантинних вимог на території Зіньківської територіальної громади структурним підрозділам апарату;

 самостійним підрозділам Зіньківської міської ради, старостам Зіньківської територіальної громади скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян, на період дії карантину.

Відповідна комісія з проведення контролю виконання заходів з дотримання карантинних вимог буде функціонувати та проводити рейдові перевірки закладів торгівлі продовольчими, непродовольчими товарами, закладів громадського харчування, салонів красоти, аптек та інше.

 
You are here: Home Новини Відбулося засідання ТЕБ і НС
Joomla inotur picma