joomlan.ru | inotur.com
Вітання з нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва! PDF Печать E-mail

Шановні жителі Зіньківської громади! 

 

kozak

 

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва!
Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою та символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, особливо шануються українцями.
Багато сторінок історії нашої держави є героїчними. Кожна епоха славиться іменами мужніх захисників, які боролися за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.
Нажаль, вже сьомий рік на нашій рідній землі війна. Сьогодні наші воїни виборюють так потрібну для нас перемогу, заради відновлення миру, заради територіальної цілісності і майбутнього України.
Шановні захисники України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Схилімо голови за полеглими героями, чий подвиг буде навічно закарбований у нашій пам’яті та зберігатиметься у пам’яті прийдешніх поколінь.
Сердечно вітаю всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним.
Від щирого серця бажаю миру, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму! Нехай це свято відважних і мужніх людей надихає на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові!


З повагою,
міський голова                                                    Сергій Максименко

 
You are here: Home Новини Вітання з нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва!
Joomla inotur picma