joomlan.ru | inotur.com
На засіданні комісії PDF Печать E-mail

6 жовтня 2020 року під головуванням міського голови, голови міської комісії з техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Максименка С.М. відбулось чергове засідання , на якому розглядались питання епідемічної ситуації та рівень небезпеки в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Зіньківської громади та міста Зіньків.        

      На засідання були запрошені: виконуюча обов’язки завідувача Зіньківського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» - Нестеренко Н.М., адміністратори, продовольчих магазинів: "Digma", "МаркетОпт", "Продукти" ФОП Радченко, голова Зіньківської міської територіальної виборчої комісії Кльоз В.П.                      

За інформацією Нестеренко Н.М. станом на 06. 10. 2020 року у м. Зіньків тестуванням методом полімеразно ланцюгової реакції (ПЛР) виявлено 14 випадків захворювання на COVID-19, 13 хворих одужали, один перебуває на амбулаторному лікуванню.     

     Заступник міського голови, заступник голови комісії Гнідець В.О. при відвідуванні продовольчих магазинів виявила порушення карантинних вимог: на касах не дотримується відстань між відвідувачами 1,5 метра, частина покупців без масок, а антисептики розташовані у незручних місцях. Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Зіньківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Силка С.М. повідомив про проведення перевірок та складання протоколів на порушників.                                    

      Про порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 14.09.2020 року № 846 говорив голова міської виборчої комісії Кльоз В.П.                

     За результатами роботи комісії прийняті рішення: щодо посилення протиепідемічних заходів у закладах торгівлі, інформування жителів громади про епідемічну ситуацію, виконання постанови Кабінету Міністрів під час організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.


Дотримуйтесь рекомендацій МОЗ та бережіть своє здоров'я. 


tbns1


tbns2

 

 
You are here: Home Новини На засіданні комісії
Joomla inotur picma