joomlan.ru | inotur.com
Капітально ремонтується водогін по вулиці Горького в м. Зінькові PDF Печать E-mail

В місті продовжуються роботи по реконструкції водопроводів та каналізаційних мереж. Щороку програмою соціально-економічного розвитку передбачається перелік вулиць, де необхідним є проведення капітального ремонту систем водопостачання та водовідведення. Крім того, регулярно проводяться роботи поточного характеру, постійна модернізація обладнання, встановлення сучасного енергоефективного устаткування, що дає можливість безперебійно і якісно надавати послуги з постачання питної води та водовідведення.

Так, цього року в бюджеті міста передбачено кошти для спільного з обласним бюджетом, фінансування капітального ремонту водопроводу по вулиці Горького. Це зумовлено тим, що до мешканців цієї вулиці подавалася вода по алюмінієвій трубі, яка укладалася декілька десятків років тому, і враховуючи те, що труба вичерпала свій ресурс і підлягала плановій заміні, а також те що якість питної води не відповідала діючим вимогам, міською радою неодноразово піднімалося питання щодо заміни цього водогону, і нарешті в цьому році, завдячуючи спільним зусиллям Народного депутата Кулініча Олега Івановича, депутата обласної ради Путрі Олександра Олексійовича, а також депутатського корпусу Зіньківської міської ради вдалося залучити кошти обласного бюджету, а також виділити необхідну суму з міського бюджету для реалізації цього проекту.

Вартість робіт згідно зведеного кошторису становила 715 160 грн. Відповідно до законодавства, міською радою було оголошено та проведено тендерні торги, у результаті яких переможцем було визнано ТОВ «ОТЕКО» Договірна ціна після проведення тендеру склала 601 000 грн.

Після підписання договору, підрядною організацією було розпочато ремонт водогону.

Звертаємо увагу, що з початком робіт, у мешканців вулиці виникали ряд питань щодо будівництва колодязів, підключення до нової труби, а також інші питання, і щоб дати відповіді на них, міський голова Сергій Максименко декілька разів завітав на вуличні сходки де розповів порядок та хід виконання запланованих робіт.

Зрозуміло, що ремонтні роботи, які проводяться чи то на вулиці, чи то на власному помешканні, завжди дискомфортні, але всі розуміють що в результаті буде влаштовано новий водогін по якому буде подаватись нормальна, чиста питна вода, і на тривалий час забудуться пориви труб та відключення води на період ліквідації аварій. Тим більше, що декілька років тому до вулиці Горького, по вулиці Беївській було прокладено новий водогін, який на сьогодні без проблем експлуатується.

Всього ж по вулиці Горького планується замінити 662 метра аварійної труби, і в перспективі можна буде розглядати питання щодо ремонту дорожнього покриття та модернізації вуличного освітлення.

 kos1


kos2

 
You are here: Home Новини Капітально ремонтується водогін по вулиці Горького в м. Зінькові
Joomla inotur picma