joomlan.ru | inotur.com
На засіданні комісії PDF Печать E-mail

 

На вивчення піднятих у колективному зверненні жителів м. Зіньків та депутата міської ради Понежі В.І., питань пов’язаних з діяльністю ТДВ «Укроліяпродукт» для проведення дослідження забруднення атмосферного повітря та вивчення рівня шуму, комісією було визначено державне підприємство «Зіньківський міжрайонний відокремленмй підрозділ лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Дослідження проводились 04.08.2020р., у десяти точках на території міста. 7 серпня 2020 р. секретар міської ради Ганна Перехрест, заступник міського голови, голова комісії Валентина Гнідець, секретар виконкому міської ради Сергій Кулініч побували на підприємстві та ознайомились із виробничим процесом.

          На черговому засіданні комісії, яке відбулося 1 вересня цього року, виконуюча обов'язки завідувача підрозділу Нестеренко Н.М. ознайомила членів комісії та запрошених з матеріалами, щодо результатів проведення лабораторних досліджень атмосферного повітря.

Вона повідомила, що вміст забруднюючих речовин (пил, азоту діоксид, сірчистий ангідрид, вуглецю оксид ) не перевищує нормативних показників, затверджених наказом МОЗ України № 52 від 14.01.2020 р. «Гранично-допустимі концентрації хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі».

Рівень шуму перевищений у чотирьох точках з десяти досліджуваних і пов'язаний з рухом важковагового автотранспорту.

В роботі комісії взяв участь і виступив міський голова Сергій Максименко.

Директор ТДВ «Укроліяпродукт» відповів на запитання членів комісії та депутата Володимира Понежі.

Олексій Григоренко надав матеріали періодичного моніторингу дотримання нормативів гранично-допустимих викидів в атмосферу, а також повідомив, що уже встановлено обладнання для зменшення рівня шуму, і хоча показники досліджень в межах допустимих норм, робота по модернізації виробництва буде проводитись і надалі, щоб вплив на довкілля був мінімальний.


1


2


3


4


5


img080-1


img080-2


img080-3

 
You are here: Home Новини На засіданні комісії
Joomla inotur picma