joomlan.ru | inotur.com
Привітання з Днем Конституції ! PDF Печать E-mail

 Шановні зіньківчани!


daykonst2020


 

24 роки тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави й спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною й дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності й демократії, гарант незалежності й соборності України.

Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож потрібно набратися терпіння та віри в те, що наступні покоління українців будуть жити в іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

Цього року відзначення Дня Конституції співпадає з Днем молоді, тож звертаюся також до молодих зіньківчан з щирими вітаннями з нагоди Дня молоді, свята юності, енергії та оптимізму!

Нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.

Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Приємно відзначити, що сучасна молодь Зіньківської територіальної громади бере активну участь у розбудові нашого міста, сіл ОТГ та держави, упевнено заявляє про себе в різних сферах життя.

Тож бажаю всім молодим жителям нашої громади творчої енергії, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум та душа. Адже саме від вас залежить майбутнє нашої країни!

 

Зі святами Вас, шановні зіньківчани!

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                               С.М.Максименко


 
You are here: Home Новини Привітання з Днем Конституції !
Joomla inotur picma