joomlan.ru | inotur.com
На засіданні виконкому PDF Печать E-mail

 

Двадцять четвертого червня цього року під головуванням міського голови Максименка С.М. проведено засідання виконавчого комітету міської ради.

На засідання виконкому внесено ряд важливих питань, які розглянуто та прийнято по них відповідні рішення.

Заслухано звіт начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Ковтун О.М. про роботу відділу по здійснення повноважень на території Зіньківської міської ради.

Розглянуто питання про затвердження зведеного кошторисного розрахунку по реконструкції вуличного освітлення в селі Пилипенки,. погоджено експертний звіт та зведений кошторисний розрахунок по капітальному ремонту водопровідної мережі по вул. Горького в м. Зіньків, а також робочий проект АТ «Полтаваобленерго» по встановленню підстанції по вулиці Погрібняка, для поліпшення електропостачання вулиць Погрібняка, Соборності та Прохорова. В зв’язку з закінченням контракту члени виконкому увільнили від виконання обов’язків директора МКП «Зіньківський комунгосп» Клочка Л.В. та призначили виконуючим обов’язки директора з 1 липня цього року головного інженера підприємства Прокопенка О.Б. Виконком розглянув звернення голови правління райспоживспілки щодо встановлення дорожніх знаків. Прийнято ряд рішень щодо присвоєння адрес та приватизацію житла.  Розглянуто питання про надання зіньківчанам одноразової матеріальної допомоги на лікування. Затверджено акти обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню та забезпечення дровами Проценківської ЗОШ I-III ступенів та Довжицького фельдшерсько- акушерського пункту.

В різному заслухано інформацію заступника міського голови Гнідець В.О про стан захворюваності на COVID-19 на території Зіньківської ОТГ, продовження терміну дії карантину до 31липня 2020 року та дотримання його умов громадянами.


vik25061


vik25062

 
You are here: Home Новини На засіданні виконкому
Joomla inotur picma