joomlan.ru | inotur.com
Позачергова п’ята сесія сьомого скликання PDF Печать E-mail

24 березня цього року в залі засідань міської ради відбулася позачергова п’ята сесія міської ради, яку вів міський голова Сергій Максименко.

У роботі сесії взяли участь сімнадцять депутатів із двадцяти шести.

На порядок денний внесено три питання по яких прийняті відповідні рішення.

Депутатами розглянуто заяву першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Г.Хорошуна про припинення його повноважень та звільнення із займаної посади у зв’язку з призначенням головою Зіньківської районної державної адміністрації.

Прийнято рішення про припинення повноважень першого заступника міського голови та виведення його зі складу виконавчого комітету міської ради з 24 березня 2020 року.

Розглянуто зміни до міського бюджету. На 3,5 млн. грн. збільшено надходження, видатки по спеціальному фонду, які виділено обласною радою на капітальний ремонт водопровідної мережі по частині вулиці Гончарної та на реконструкцію самопливного каналізаційного колектора по вулиці Першотравневій від центральної лікарні до КНС №3 в м. Зіньків.

На засіданні депутатами прийнято рішення про затвердження звітів із незалежної оцінки вартості майна для взяття на баланс міської ради дорожнього покриття по провулку та вулиці Горького в м. Зінькові.

Міський голова ознайомив депутатів із заходами, прийнятими 23 березня цього року на засіданні постійної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради, які спрямовані на упередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію спричинену коронавірусом на території громади.

Роботі сесії передувало спільне засідання постійних комісій міської ради, яке вів голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування, історичного середовища та благоустрою А.В.Хоружий.

 

image001-min


image002-min


image003-min


image004-min

 
You are here: Home Новини Позачергова п’ята сесія сьомого скликання
Joomla inotur picma