joomlan.ru | inotur.com
На позачерговій (четвертій) сесії міської ради PDF Печать E-mail

 

19 березня цього року в залі засідань міської ради відбулася позачергова четверта сесія міської ради, яку вів міський голова Сергій Максименко. Позачерговість скликання сесії вимагала ситуаціяу зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 .

У роботі сесії взяли участь начальник Зіньківського районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області Іван Головко,заступник директора з загальних питань Комунального некомерційного підприємства” Зіньківський центр первинної медико- санітарної допомоги” Людмила Рибалка, заступник директора з економічних питань Комунального некомерційного підприємства “Зіньківська центральна районна лікарня” Людмила Єрмоленко.

Із двадцяти шести депутатів у пленарному засіданні сесії взяли участь двадцять два .

Депутатами підтримано рішення постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради ” Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Зіньківської ОТГ” та звернення до мешканців Зіньківської міської об’єднаної територіальної громади про дотримання карантинних заходів.

Заслухано представників служб про їх готовність до виконання своїх службових обов’язків щодо упередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію спричинену коронавірусом.

Розглянуто та підтримано зміни до Програм соціально-економічного та культурного розвитку Зіньківської міської ради і Проценківської сільської ради на 2020 рік щодо фінансування заходів пов’язаних з попередженням розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом на території Зіньківської ОТГ.

З міського бюджету та Проценківського сільського бюджету виділено 182 тис. грн. субвенції районному та державному бюджетам, які будуть направленні на заходи щодо попередження розповсюдження короновірусу COVID-19 для установ-КНП Зіньківська центральна лікарня»-120тис.грн., КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги»-50тис. грн., Зіньківському РС ГУ ДСНС України в Полтавській області-10тис.грн., Територіальному центу соціального обслуговування(надання соціальних послуг).-2тис. грн..

Роботі сесії передувало спільне засідання постійних комісій міської ради, яке вів голова постійної комісії з питань бюджету, планування соціально – економічного розвитку та інвестицій В.Півень.

ses23031


ses23032


ses23033


 
You are here: Home Новини На позачерговій (четвертій) сесії міської ради
Joomla inotur picma