joomlan.ru | inotur.com
Привітали із 90- річчям PDF Печать E-mail

 

11 лютого цього року відзначав свій ювілейний День народження ветеран медичної галузі району Всеволод Іванович Токар,знатний і шанований на зіньківщині медик від бога. Йому в цей день виповнилося 90 років!

В теплу затишну хату ювіляра прийшло в цей день чимало гостей щоб вручити найдорожчий і найпочесніший подарунок – засвідчити свою повагу, любов та визнання. Переповнена людьми оселя говорила без перебільшення про шану до Всеволода Івановича.

Вітальні слова Всеволод Іванович отримав у цей день від першого заступника міського голови Геннадія Хорошуна, начальника управління соціального захисту населення Зіньківської районної державної адміністрації Віктора Півня , директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району Людмили Косяк, голови міської ради ветеранів Сергія Мурадяна. Під час своїх вітальних слів гості дякували за сотні вилікуваних зіньківчан та врятованих життів.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею Всеволоду Івановичу було вручено Почесну Грамоту Зіньківської міської ради та нагрудний знак «За вагомий внесок в розвиток міста Зінькова».

Тож прийміть ще раз шановний Всеволоде Івановичу, від міської ради наші сердечні вітання. Хай здоров’я не підводить, ніколи не зникає оптимізм і сміливо до ста живіть.


image001


image002


image003


image004


image005

 
You are here: Home Новини Привітали із 90- річчям
Joomla inotur picma