joomlan.ru | inotur.com
Навчання співвласників багатоквартирних будинків PDF Печать E-mail

 

11 лютого поточного року в залі засідань міської ради було проведено навчання для співвласників багатоквартирних будинків громади по проекту Європейського Союзу ПРООН ‘’ Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень ‘’ (HOUSES), який впроваджується Програмою ООН та фінансується Європейським Союзом.

            Програма направлена на покращання рівня енергоефективності житлового сектору України. Згідно якої буде надаватися технічна та фінансова підтримка на термомодернізацію багатоквартирних будинків на всій території України. Такі заходи сприятимуть позитивним змінам у споживанні енергії, а відповідно підсилять енергетичну незалежність країни. Програма працює в 24 областях України у містах, районних центрах, сільських та селищних радах, об’єднаних територіальних громадах. Термін дії програми закінчується 30.09.2020 року.

Національний консультант даного проекту Алла Лимар детально ознайомила з метою цієї програми, порядком створення та діяльності об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), розкрила юридичні та практичні аспекти діяльності таких об’єднань.

Для взяття участі в цьому проекті потрібно зареєструватися на сайті houses.in.ua та зв’язатися з координатором проекту в Полтавській області м. Полтава, вул. Соборності,45 офіс 29 за телефоном 066712473.

У навчанні взяли участь керівники створених ОСББ та співвласники багатоквартирних будинків м. Зіньків.

 
You are here: Home Новини Навчання співвласників багатоквартирних будинків
Joomla inotur picma