joomlan.ru | inotur.com
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації PDF Печать E-mail

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»,  виконавчий комітет Зіньківської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості у проекті містобудівної документації – «м. Зіньків, Генеральний  план (оновлення)».
Основною метою оновлення Генерального плану є  забезпечення міста Зінькова   містобудівною документацією сучасного рівня
До складу проекту входять текстові (пояснювальна записка в V томах) та графічні  матеріали (креслення): Схема розміщення населеного пункту в системі розселення;  План існуючого використання території; Схема існуючих планувальних обмежень; Модель перспективного розвитку; Генеральний план; Схеми інженерного обладнання території; Схема вулично-дорожньої мережі та зовнішнього транспорту; Схема інженерної підготовки та захисту території; Інженерно-технічні заходи цивільного захисту; Графічні матеріали у растрових форматах.
Основні техніко-економічні показники: населення- 9,53 тис.осіб; територія -  1226,8 га/ на перспективу – 1539,2 га;вулично-дорожня мережа  - 25 км/ на перспективу- 30,5 км.
Замовник розроблення містобудівної документації – виконавчий комітет Зіньківської міської ради.
Розробник містобудівної документації – Державне підприємство Український Державний Науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» ім.. Ю.Білоконя м.Київ.
Детально ознайомитися з графічними матеріалами Генерального плану (оновлення) можна в приміщенні Зіньківської міської ради за адресою м. Зіньків, вул. Воздвиженська , буд. 67,  ІІ поверх або на офіційному веб- сайті міської ради в розділі «Містобудівна документація». З текстовими матеріалами пояснювальної записки в приміщенні Зіньківської міської ради за адресою м. Зіньків, вул. Воздвиженська , буд. 67,  ІІ поверх у відділі державного архітектурно-будівельного контролю або на офіційному веб- сайті міської ради.
Пропозиції подаються до виконавчого комітету міської ради та розглядаються і приймаються в письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні бути обґрунтованими відповідно до вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил. Пропозиції приймаються протягом місяця з дати оприлюднення цього повідомлення.
Разом з  матеріалами Генерального плану, виконавчий комітет пропонує для ознайомлення громадськості  матеріали  Історико-архітектурного  опорного плану міста.  Замовник –  виконавчий комітет Зіньківської міської  ради. Розробник -  ПОГ «Інститут культурної  спадщини»  м. Київ.
З матеріалами Історико-архітектурного опорного плану можна ознайомитись в приміщенні Зіньківської міської ради за адресою м. Зіньків, вул. Воздвиженська , буд. 67,  ІІ поверх у відділі державного архітектурно-будівельного контролю або на офіційному веб-сайті міської ради в розділі «Містобудівна документація».  

 
You are here: Home Новини Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації
Joomla inotur picma