joomlan.ru | inotur.com
Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради PDF Печать E-mail

 

30 жовтня 2019 року під головуванням міського голови С.М.Максименка проведено планове засідання виконавчого комітету міської ради.

Члени виконавчого комітету розглянули питання про хід підготовки міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. По даному питанню інформував директор міського комунального господарства Клочко Л.В. Він зокрема зазначив, що головним напрямком діяльності при підготовці до роботи в зимових умовах є виконання підготовчих та ремонтних робіт у житловому фонді комунальної власності, на об’єктах водопостачання і водовідведення, підготовка водопровідно-каналізаційної мережі з заміною аварійних ділянок, технічних засобів і транспорту, снігоочисної техніки, забезпечення теплом адміністративних, побутових та виробничих приміщень, а також підготовка бази, яка розташована по вул.Польова,9. Закінчено ремонт оголовків димових та вентиляційних каналів. На даний час перевірено 70% димо-вентиляційних каналів. Також проводилися планово-попереджувальні ремонти систем енергопостачання житлових будинків. На 27 будинків, які підготовлені до експлуатації в зимовий період, виготовлені паспорта готовності. На об’єктах водопостачання та водовідведення було проведено ремонт та утеплення колодязів та приямків із встановленням нових пластикових люків в кількості 52 штук. В 2019 році підприємством за власні кошти було замінено 670 м водогонів різних діаметрів. Планується до заміни близько 130 м трубопроводів.

Закінчено роботи по автоматизації всіх свердловин за виключенням артсвердловини в с. Дубівка. Виконано ремонт та підготовку снігоочисної техніки до роботи в осінньо-зимовий період: два екскаватора, автогрейдер, 2 піскорозкидачі, бульдозер, автомобілі з відвалом ЗІЛ та МАЗ. В листопаді 2016 року підприємству передано на баланс міське звалище ТПВ. Для забезпечення його нормальної експлуатації утворена дільниця з приймання твердих та рідких відходів, до складу якої ввійшли майстер, 4 приймальники побутових відходів та оператор очисних споруд. Для гасіння загорання сміттєзвалища придбана мотопомпа і 250 п.м. пожежного рукава. За кошти міського бюджету придбано та встановлено побутовий вагончик для обслуговуючого персоналу.

В обговоренні взяли участь міський голова Максименко С.М. та заступник міського голови Тесля О.В.

Члени виконкому затвердили зведені кошторисні розрахунки по облаштуванню містка в селі Сиверинівка та відновленню вуличного освітлення по частині вулиці Погрібняка.

Члени виконавчого комітету розглянули питання про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування громадянам міста Зіньків та сіл міської ради та допомоги на поховання.


vikon3010191vikon3010192

 
You are here: Home Новини Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради
Joomla inotur picma