joomlan.ru | inotur.com
Вісті з міської ради PDF Печать E-mail

22 грудня 2019 року – перші виборидепутатів Зіньківської міської ради об’єднаної територіальної громади і міського голови

Як уже повідомлялося в засобах масової інформації депутати Зіньківської міської та Проценківської сільської рад після громадських слухань вирішили утворити Зіньківську об’єднану територіальну громаду (ОТГ) з адміністративним центром в місті Зіньків. Всі кроки по створенню Зіньківської ОТГ були здійснені у відповідності до норм чинного законодавства. 11 жовтня цього року Центральна виборча комісія (ЦВК) призначила перші вибори до 86 об’єднаних громад, включаючи Зіньківську на неділю 22 грудня. На цих виборах 26 депутатів міської ради обиратимуться у багатомандатному виборчому окрузі по партійних списках, а міський голова обиратиметься всіма виборцями об’єднаної громади.

 

ВИТЯГ

УКРАЇНА

Центральна виборча комісія

ПОСТАНОВА

м. Київ

11 жовтня 2019 року № 1920

Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів 22 грудня 2019 року

Відповідно до частин восьмої, дев’ятої статті 7, пункту 1 частини тринадцятої статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, частини сьомої статті 14, частин п’ятої – восьмої статті 15, пунктів 1, 11, 8 частини першої статті 24 Закону України “Про місцеві вибори”, Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів…, Центральна виборча комісія постановляє:

1. Призначити на неділю, 22 грудня 2019 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів за переліками згідно з додатками 1 – 21.

2. Оголосити з 2 листопада 2019 року початок виборчого процесу…перших виборів депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів, призначених пунктом 1 цієї постанови.

Додаток 14
до постанови Центральноївиборчоїкомісії
від 11 жовтня 2019 року № 1920

№ 
з/п

Найменуванняоб’єднаної
територіальноїгромади

Найменуваннямісцевих рад територіальних громад, щоувійшли
до складу об’єднаноїтериторіальноїгромади

Найменування сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади, що обиратиметься на перших виборах депутатів місцевої ради

Найменування посади сільського, селищного, міськогоголови, щообиратиметься на перших виборахсільського, селищного, міськогоголови

Зіньківський район

3

Зіньківська міськаоб’єднанатериторіальна громада

Зіньківська міська рада

(місто Зіньків, села Гусаки, Дубівка, Пилипенки, Сиверинівка, Хмарівка), Проценківська сільська рада (села Проценки, Довжик, Дуб’яги, Стара Михайлівка, Ступки)

Зіньківська
міська рада Зіньківського району
Полтавської
області

Зіньківський
міський голова Зіньківського району
Полтавської
області

 

ВИТЯГ

УКРАЇНА

Центральна виборчакомісія

ПОСТАНОВА

м. Київ

18 жовтня 2019 року № 1927

Про розміргрошовоїзастави на перших місцевихвиборах 22 грудня 2019 року

Відповідно до частинпершої, другоїстатті 44 Закону України “Про місцевівибори”, на підставівідомостей Державного реєструвиборців станом на 1 жовтня 2019 року, керуючисьстаттями 11 – 13, пунктами 4, 13 статті 17, пунктом 9 статті 21 Закону України “Про Центральнувиборчукомісію”, Центральна виборчакомісія постановляє:

1. Визначитирозміргрошовоїзастави для кандидата на посаду Зіньківського міськогоголови Зіньківського району Полтавськоїобласті на перших місцевихвиборах 22 грудня 2019 року в сумі 1 471 гривні.

2. Визначити розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Зіньківської міської ради Зіньківського району Полтавської області, висунутого у багатомандатному виборчому окрузі на перших місцевих виборах 22 грудня 2019 року, в сумі 1 471 гривні.

 

Календарний план основних організаційних заходів із підготовки та проведення виборів, що оприлюднений на сайті ЦВКмістить 137 кроків-етапів. Головні з них такі:

- до 06 листопада районні організації партій повинні подати уЗіньківську районну виборчу комісію свої кандидатури до складу територіальної виборчої комісії (ТВК) з виборів 22 грудня, склад якої повинен бути затверджений не пізніше 09 листопада;

- новоутворена ТВК до 13 листопада (включно) визначає територіальні виборчі округи Зіньківської міської ОТГ (їх повинно бути 26);

- до 17 листопада ЦВК оприлюднить перелік партій, якими прийнято рішення про участь їх місцевих організацій у виборах до Зіньківської міської ради;

- з 18 до 27 листопада триватиме період висування кандидатів в депутати і кандидатів на посаду міського голови;

     -до 28 листопада (включно) ТВК може приймати рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації кандидатів;

     - із дня, наступного за днем прийняття ТВК рішення про реєстрацію списку кандидатів чи кандидата на посаду міського голови починається передвиборна агітація;

     - із 01 грудня місцеві організації політичних партій та кандидати на посаду міського голови вносять свої кандидатури до складу дільничих виборчих комісій (ДВК), які повинні бути утворено до 06 грудня;

     - не раніше 19 грудня ТВК передає в ДВК виборчі бюлетені, які вона отримає до 17 грудня в упаковці підприємства-виготовлювача;

     - до 18год. 21 грудня ДВК можуть вносити зміни та уточнення до списку виборців;

   - голосування проводиться з 8 до 20 години 22 грудня;

   - до 27 грудня ТВК приймає рішення про визнання міського голови обраним;

   - не пізніш як на десятий день із дня голосування - до 01 січня встановлюються результати виборів у багатомандатному виборчому окрузі;

   - не пізніше як на п’ятий день після встановлення результатів ТВК публікує в друкованих засобах масової інформації повідомлення про підсумки голосування та результати виборів (кандидатів з виборчих списків, які отримали право на участь у розподілі депутатських мандатів);

   - на першому пленарному засіданні новообраної Зіньківської міської ради ТВК інформує про результати виборів.

 

Розпочато ремонт частини вулиці Паркова

Переможець тендеру ПрАТ «Миргородський агрошляхбуд» приступив до виконання робіт по «Капітальному ремонту проїзної частини по вулиці Парковій від будинку №93 до в’їзду на територію ТДВ «Укроліяпродукт» в місті Зіньків». Вартість ремонту обійдеться міському бюджету в 2 млн. 725 тис. гривень. Роботи планується провести на протязі 2019 року – першій половині 2020 року. До переліку робіт включено не лише асфальтування дорожнього покриття, а й облаштування водовідведення.

ТДВ «Укроліяпродукт» взяло на себе зобов’язання долучитися до ремонту, уклавши залізобетонні плити.

Готуючись до зими

 

На 46-й сесії міської ради 8 жовтня депутати погодили виділення 100 тис.грн. для закупівлі 40 тоннтехнічної солі. Вже наприкінці місяця на базі МКП «Зіньківський комунгосп» було приготовлено 340 тонн піщано-сольової суміші.Враховуючи залишки суміші з осінньо-зимового періоду 2018-2019 років цієї кількості повинно вистачити для утримання вуличної мережі міста та сіл міської ради в належному стані.

Ремонт мостів і переходів

 

Відповідно до програми соціально-економічного та культурного розвитку міської ради на 2019 рік міською радою проведено ремонт мостів та переходів, зокрема зремонтовано перехід через річку Ташань в селі Сиверинівка.

На вул. Сумській було укріплено перила та забетонована пішохідна доріжка на одній із сторін мосту. Був очищений та пофарбований міст по вул. Солов’янівській. До ремонту пішохідного «Беївського» містка та переходу через річку Ташань з вулиці Мініна до центру міста міська рада залучила ФО-П Лісного О.В., який разом зі своєю бригадою оперативно та якісно виконали ремонтні роботи.

 

lisn2019

 

Перемога в обласному конкурсі проектів

 

28 жовтня в обласній раді відбулося засідання конкурсної комісії по визначенню переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад на якій було розглянуто 55 проектів поданих міськими, селищними та сільськими радами Полтавської області.

Наш проект «Забезпечення якісним питним водопостачанням мешканців вулиці Горького в місті Зіньків» визнаний переможцем конкурсу. Він передбачає проведення в 2020 році капітального ремонту частини водопровідної мережі (662 метри) із заміною існуючих труб на сучасні поліетиленові діаметром 110 мм та влаштування 18 залізобетонних колодязів на цьому відрізку.

Кошторисна вартість проекту складає 770 тис. грн., з яких половину фінансуватиме обласний бюджет, іншу половину – міська рада.

 

Шановні жителі Зіньківської міської ради

Відділ земельних ресурсів та управління майном Зіньківської міської ради постійно контролює стан використання земельних ділянок, що надані громадянам для городництва, сінокосіння та випасання худоби. Зіньківська міська рада вкрай стурбована станом плати за землю, що використовувалася на вище зазначені цілі. Так за орієнтовними підрахунками плата за користування земельними ділянками, що використовувалися громадянами для городництва, сінокосіння та випасання худоби склала близько 80 %. Такий показник вкрай низький та негативно впливає на виконання міського бюджету та як наслідок повноважень міської ради.

Виконавчий комітет міської ради звертає увагу мешканців міста Зіньків та сіл міської ради на необхідність проведення оплати до 15 листопада цього року земельного податку, орендної плати та плати за відшкодування збитків від недоотримання коштів за фактичне землекористування, зокрема для потреб городництва, сінокосіння та випасання худоби фізичними особами. Також попереджаємо, що своєчасна плата за землю її користувачами за 2017-2019 роки буде визначальною при поновленні права користування земельними ділянка для потреб городництва, сінокосіння та випасання худоби у 2020 році.

Вчасно сплачені податки – конституційний обов’язок кожного громадянина та запорука успішного вирішення проблемних питань життя Зіньківської територіальної громади .

 

 
You are here: Home Новини Вісті з міської ради
Joomla inotur picma