joomlan.ru | inotur.com
Привітання зі святами - Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці PDF Печать E-mail

 

pokrova2019

Шановні зіньківчани!

Зіньківська міська рада, виконавчий комітет та депутатський корпус вітають вас зі святами - Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці три свята припадають на 14 жовтня. Вони нерозривно пов’язані між собою, бо символізують зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

День захисника України — це свято усіх, хто покликаний

захищати свою Батьківщину, нагода пригадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України.

Але і сьогодні наша держава змушена захищати свою цілісність і незалежність. Українські воїни-захисники гідно продовжують традиції своїх предків, є для нас зразком доблесті і відданості Україні. В цей день, схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємося тим, хто заплатив за це своїм життям.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Віримо, що як і раніше, вона накриватиме своїм чесним благословенним покровом і захищатиме від усякого зла волелюбний український народ, охоронятиме домівки та родини наших зіньківчан, кожного громадянина незалежної України!

Тож дозвольте в ці святкові дні побажати вам міцного здоров’я, радості, добра та невичерпної енергії. Нехай у нашій державі завжди буде мир, домівки повняться достатком, а в родинах завжди панують любов і тепло!

 
You are here: Home Новини Привітання зі святами - Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці
Joomla inotur picma