joomlan.ru | inotur.com
На 46-й (позачерговій) сесії Зіньківської міської ради PDF Печать E-mail

 ses461

 

08 жовтня відбулося пленарне засідання 46-ї (позачергової) сесії Зіньківської міської ради, у роботі якого брали участь 17 депутатів міської ради, депутат обласної ради Олександр Путря, депутати районної ради від Зіньківської територіальної громади Олександр Бондаренко і Микола Ричинда, члени виконавчого комітету та працівники апарату Зіньківської міської ради, керівники місцевих засобів масової інформації.

На сесії розглянуто дванадцять питань порядку денного, проекти рішень по яких були погоджені на спільному засіданні постійних комісій міської ради.

Зокрема, сесія прийняла рішення збільшити видатки для фінансування міської програми підтримки учасників АТО-ООС, членів їх сімей та родин мобілізованих – жителів м.Зіньків та сіл міської ради щодо збільшення суми видатків на 2019-2020 роки, а також про надання одноразової матеріальної допомоги трьом родинам загиблих на Сході молодих зіньківчан (для покриття витрат за оплату житлово-комунальних послуг).

Було затверджено три розпорядження міського голови («Про затвердження паспортів бюджетних організацій», «Про виділення коштів на відзначення Дня людей поважного віку», «Про затвердження додаткової угоди») та 48 договорів, укладених міським головою у період 28.08. – 03.10.2019 року .

 

ses462

 

Показники виконання міського бюджету за 9 місяців дали змогу збільшити доходи та відповідно видатки міського бюджету.

Зокрема, при внесенні змін до показників міського бюджету на 2019 рік депутати підтримали виділення коштів в сумі 330 тисяч гривень для МКП «Зіньківський комунгосп» на оплату електроенергії та гідроочищення артезіанської свердловини, направлення 115 тисяч гривень на оплату вже виконаних робіт з поточного ремонту доріг у місті, виділення 100 тисяч гривень для закупівлі технічної солі з метою створення запасу протиожеледної піщано-сольової суміші, так необхідної у зимовий період.

 

IMG 6047-min

 

При розгляді земельних питань були прийняті рішення по зверненнях 18 жителів міської ради та підтримано відмову Головному управлінню Держгеокадастру у Полтавській області про погодження виділення земельної ділянки на площі за межами населеного пункту, яка роками використовується зіньківчанами для городництва.

Із усіма матеріалами 46-ї позачергової сесії Зіньківської міської ради можна ознайомитися на її офіційному веб-сайті у розділі «Рішення сесій».

 
You are here: Home Новини На 46-й (позачерговій) сесії Зіньківської міської ради
Joomla inotur picma