joomlan.ru | inotur.com
Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана! PDF Печать E-mail

 

Є в нашому житті свята, які торкаються кожного з нас. На початку жовтня відзначається одне з таких свят – День людей похилого віку та День ветерана. Це свято стало традиційним для жителів нашого району. Коли життя іде на схил, найпростіші радощі стають найдорожчими. Звичайно, турбота про людей похилого віку не повинна мати епізодичний характер, адже вона необхідна щодня, щохвилини, щомиті.

1 жовтня в районному будинку культури було шумно і багатолюдно, і нехай свято називається День літньої людини, гостей, які прийшли в будинок культури, язик не повертається назвати літніми. Мудрі, досвідчені, знаючі, а ще енергійні, веселі і сьогодні особливо красиві.

Привітання присутні приймали від голови Зіньківської районної ради Сергія Нерозі, заступника голови Зіньківської районної державної адміністрації Миколи Хоменка та заступника міського голови Геннадія Хорошуна.

Свої вірші з нагоди свята читали голова районної організації ветеранів Володимир Прислонський та голова ради ветеранів з села Пірки Іван Нерозя.

Більше чотирьохсот людей похилого віку, які зібрались, щоб відсвяткувати свій день отримали святковий настрій та позитивні емоції, які подарували присутнім артисти районного Будинку культури. Від народного депутата України Олега Кулініча, присутнім ветеранам, було вручено подарунки.

Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги.


image001


image002


image003


image004

 
You are here: Home Новини Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана!
Joomla inotur picma