joomlan.ru | inotur.com
Продовжується облаштування Дитячого парку PDF Печать E-mail

 

Дитячий парк став однією із окрас нашого міста як за насиченістю спорудами, так і чистотою, про яку постійно дбають працівники благоустрою. Серед позитивних відгуків про Зіньків значна кількість саме про наш Дитячий парк.

Минулого року на території парку поряд із фігурами-«ветеранами» були встановлені нові казкові герої. А на День захисту дітей, при відкритті чергового – вже сьомого дитячого майданчика, говорилося про необхідність облаштування ще і сценічного майданчика. Відрадно, що за три місяці ця ідея стала реальністю.

 

park1

 

За кошти міського бюджету спеціалісти з міста Гадяч виготовили і встановили криту конструкцію сцени, а працівники відділу по благоустрою при міській раді огородили металевим парканом частину території поряд.

 

park2

 

Слід відмітити, що керівник громадської організації «Молодь Зіньківщини» Олександр Авраменко вже близько десяти разів організовував у цьому місці Дитячого парку вечірній показ фільмів виховного спрямування. Його ініціатива знаходить широку підтримку у жителів міста. А облаштування сцени та сприяння і підтримка міської влади дозволять удосконалити цю нову форму дозвілля в Зінькові.

А 6 вересня о 18 год. відбудеться символічне відкриття сценічного майданчика. Для присутніх на заході буде грати духовий оркестр комунального закладу «Районний будинок культури» і планується проведення танцювального конкурсу «Мелодії вальсу золотої осені».

 
You are here: Home Новини Продовжується облаштування Дитячого парку
Joomla inotur picma