joomlan.ru | inotur.com
Робоча нарада по узгодженню генерального плану міста PDF Печать E-mail

 genplan1

 

Упродовж останніх років пріоритетним завданням Зіньківської міської ради є розробка і затвердження нового Генерального плану міста Зіньків.

Генеральний план - це довгострокова стратегія, яка розробляється та затверджується в інтересах територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

 

genplan2

 

У 2018 році Зіньківська міська рада підписала договір на розробку Генерального плану м.Зіньків із київським інститутом «Діпромісто».

07 серпня в залі засідань міської ради відбулась робоча нарада за участі міського голови Сергія Максименка, посадових осіб міської ради і представників депутатського корпусу, а також завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяни Хрипко.

Розглядалась розроблена інститутом «Діпромісто» (м.Київ) робоча модель генерального плану. Із ним учасників наради ознайомила начальник відділу – головний інспектор державного архітектурно-будівельного контролю апарату міської ради Олена Ковтун.

Були обговорені питання про узгодження нової проектної межі міста Зіньків, яка передбачає збільшення площі його території та про функціональне використання окремих територій для містобудівних потреб.

У зв‘язку з тим, що місто Зіньків занесене до Переліку історичних насалених місць України, паралельно з розробкою Генерального плану завершуються проектні роботи по виготовленню історико-архітектурного опорного плану, наявність якого, відповідно до вимог чинного законодавства є обов’язковою.

 

genplan3

 

Наступним етапом розгляду містобудівної документації стане проведення громадських слухань з даного питання.

 
You are here: Home Новини Робоча нарада по узгодженню генерального плану міста
Joomla inotur picma