joomlan.ru | inotur.com
Інформація для одержувачів житлової субсидії PDF Печать E-mail

 

До міської ради надійшов лист з Управління соціального захисту населення Зіньківської районної державної адміністрації з проханням росмістити на нашому веб-сайті інформацію такого змісту:

 

«Про що одержувачі житлової субсидії повинні інформувати органи соціального захисту населення


   Громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов'язаний протягом 30 календарних днів проінформувати управління соціального захисту населення про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії, зокрема: 
   - зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства (орендар, внутрішньо переміщена особа — членів домогосподарства, які фактично проживають в житловому приміщенні (будинку), їх соціального статусу; 
   - зміни у складі сім'ї члена домогосподарства; 
   - зміну переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання; 
   - зміну переліку витрат на управління багатоквартирним будинком; 
   - зміну управителя, виконавця комунальних послуг, створення об'єднання; 
   - наявність у володінні осіб з урахуванням, яких призначено субсидію, а також у членів їх сімей, транспортного засобу, в тому числі причепа, з дати випуску якого не минуло 5 років; 
   - здіснення купівлі (набуття права власності у інший визначений законодавством спосіб)/ оплати послуг на суму понад 50 тис. грн. протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії (призначенням субсидії без звернення). 
   При цьому, у разі зміни складу зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні (будинку) осіб, складу сім'ї члена домогосподарства подаються нові заява та декларація. 
      Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру. 
   У разі неповідомлення про вказані зміни надання субсидії припиняється сума надміру перерахованої (виплаченої) житлової субсидії повертається до бюджету.
  

 

Начальник                                                                           Віктор ПІВЕНЬ

 
You are here: Home Новини Інформація для одержувачів житлової субсидії
Joomla inotur picma