joomlan.ru | inotur.com
Проведено перший навчальний семінар PDF Печать E-mail

 

Зіньківська міська рада долучилася до Проекту розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень», що фінансується Європейським Союзом.

Даний проект передбачає надання підтримки у створенні нових та зміцненню потенціалу існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та надати заявки на фінансування до Фонду енергоефективності України.

У рамках реалізації Проекту планується проведення трьох навчальних семінарів , перший з яких відбувся в залі засідань міської ради 5 липня цього року та викликав зацікавленість більшості голів ОСББ нашого міста.

Регіональний координатор ПРОООН в Полтавській області Вікторія Курилко детально розповіла про необхідність створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, мету проекту, яка передбачає мобілізацію співвласників багатоквартирних будинків на спільні дії з підвищення енергоефективності житла та кроки, які необхідно зробити щоб долучитися до участі в Проекті .

Наступний семінар планується провести 15 липня цього року.

 

seminar1

 

seminar2

 
You are here: Home Новини Проведено перший навчальний семінар
Joomla inotur picma