joomlan.ru | inotur.com
Мітинг з нагоди 74-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом PDF Печать E-mail

 

9 травня у Зінькові та селах міської ради відбулися святкові заходи з нагоди 74-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Урочистий мітинг у Зінькові розпочався в парку Вічної Слави. На священному місці – Меморіалі зібралися керівники району та міста, працівники установ і організацій, учні місцевих шкіл та численні жителі і гості нашого міста.

image001

 

Відкрив і вів мітинг міський голова Сергій Максименко:

«Шановні ветерани війни, шановні зіньківчани, гості нашого міста! 74-й переможний травень прийшов на зіньківську землю.У цей славний день Перемоги ми вкотре подумки повертаємося до незабутнього травня 1945 року, щоб згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

Для усіх поколінь цей день є особливим святом – у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. Мільйони наших співвітчизників залишилися на полях жорстоких битв за найсвятіше – свободу нашої Вітчизни. 876 жителів Зінькова та сіл міської ради загинули на фронтах, в партизанських загонах, підпіллі, були замучені в фашистських таборах та на каторжних роботах…»

Почесним учасником свята Перемоги став ветеран війни - зіньківчанин Василь Максимович Федоренко.

image002

Зворушливим була присутність на мітингу родичів загиблого лейтенанта Акцизного Михайла Михайловича-визволителя Зінькова, внука та двох правнучок, які приїхали з Білорусі.

image003

З вітальними словами до всіх присутніх звернулися голова районної ради Сергій Нерозя, в.о. голови, керуючий справами апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага, заступник районного військового комісара Сергій Влох, голова ради районної організації ветеранів Володимир Прислонський. Від молоді міста слово мали члени загону «Пам’ять» Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Лідія Бедюх та Антон Даценко.

image004

Надзвичайно емоційно на мітингу звучали слова вдячності і шани з уст правнучки визволителя Зінькова – молодої білоруської вчительки Марії Акцизної.

 Поминальну панахиду по загиблим в роки війни відслужив митрофорний протоієрей, благочинний 10-го округу Іван Костянтинович Бабич.

 На закінчення мітингу міський голова наголосив: «Вклонімося перед світлою пам’яттю всіх, хто віддав своє життя за наше майбутнє в роки війни та відійшов у вічність вже у мирний час.

 Шановні ветерани, щиро бажаю всім Вам здоров’я, миру, добра й благополуччя. Нехай роки Вашого життя стеляться добром і гарним настроєм, сімейним затишком та щирими словами вдячності від дітей, онуків та правнуків.

 Спасибі Вам за безсмертний Подвиг!!!

Вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим!».

image005

Опісля, керівництво району і міста та присутні поклали квіти до підніжжя Меморіалу Вічної Слави.

Увечері зіньківчани та гості міста мали змогу відвідати святковий концерт.

image006

 

image007

 

image008

 

image010

 

image009

 
You are here: Home Новини Мітинг з нагоди 74-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом
Joomla inotur picma