joomlan.ru | inotur.com
Викрадають квіти PDF Печать E-mail

 

Не так давно на клумбах нашого міста висадили чудову розсаду квітів, різнокольорових петуній, сурфіній, пеларгоній та інших. Але практично відразу після висадки особливо “підприємливі” громадяни відкрили “сезон полювання” за саджанцями і спустошують клумби. Не соромляться виривати розсаду для власних потреб навіть посеред білого дня та у людних місцях. Найчастіше одразу після висадки, поки рослини ще не встигли вкоренитися. Крадуть по всьому місту, зокрема, 6 кущів первоцвіту, 14 петуній та 4 бегонії в дитячому парку, 6 пеларгоній біля памятника Т.Г. Шевченку. І навіть на меморіалі Вічної Слави зникло 4 чорнобривці та 2 лобелії.

Також цієї весни відділом з благоустрою було висаджено більше 300 кущів троянд на міських клумбах. А вже зараз близько 20 саджанців поцуплено з дитячого парку та парку Вічної Слави.

Розкрадання квітів набуло масового характеру, через що міські квітники перебувають в непривабливому вигляді і вимагають повторної висадки розсади.

За даними фактами міська рада звернулася до поліції та сподівається, що за допомогою камер відеоспостереження буде встановлено осіб зловмисників і вони понесуть заслужене покарання.

klumba

 
You are here: Home Новини Викрадають квіти
Joomla inotur picma