joomlan.ru | inotur.com
Привітання міського голови з 74 річницею перемоги над нацизмом PDF Печать E-mail

 peremoga

Шановні ветерани, дорогі земляки!


Щиро вітаю вас з Днем Перемоги! 74 роки віддаляє нас від того дня, коли відлунали останні залпи найстрашнішої в історії людства війни. Сувора її правда залишиться з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, героїзму, вірного служіння своєму народу, важкої ратної праці й вічної скорботи за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Війна пройшла страшним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя.

Ми знаємо, яку ціну довелося заплатити за перемогу у цій війні українському народу. 876 жителів Зінькова та сіл міської ради загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни, в партизанських загонах, підпіллі, були замучені в фашистських концтаборах та на каторжних роботах.
Доземний уклін нині живим трьом фронтовикам-зіньківчанам, усім тим хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.

Це вашим потом і кров’ю, шановні Василь Михайлович Вініченко, Сергій Харлампійович Богославець, Василь Максимович Федоренко, щедро зрошена наша земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства.

Низько вклоняюся також перед світлою пам’яттю ветеранів, працівників тилу, солдатських вдів, дітей війни, хто відійшов у вічність вже в мирний час.

Дорогі ветерани! Шановні земляки! Здоров'я вам і вашим родинам, мирного неба над головою, щастя, сімейного затишку та благополуччя!

 

З повагою, міський голова                             С.М.Максименко

 
You are here: Home Новини Привітання міського голови з 74 річницею перемоги над нацизмом
Joomla inotur picma