joomlan.ru | inotur.com
Відбулося громадське обговорення PDF Печать E-mail

 

26 квітня цього року в залі засідань Зіньківської міської ради за участі міського голови Максименка С.М., заступника міського голови Хорошуна Г.Г. та начальника відділу земельних ресурсів та управління майном міської ради Кеди О.С. відбулися громадські обговорення проекту детального плану території для будівництва елеватора на земельних ділянках, які перебувають у власності та користуванні ТОВ «Октан» та розташовані на території Зіньківської міської ради Зіньківського району Полтавської області (за межами населених пунктів). Детальний план розроблений відповідно до розпорядження голови Зіньківської райдержадміністрації Полтавської області №21 від 28.01.2019р. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території»

До участі в громадських обговореннях були запрошені начальник відділу у Зіньківському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Джувага Ю.О. та начальник відділу ДАБК апарату Зіньківської міської ради Ковтун О.М.

Про основні завдання, щодо обгрунтування можливості будівництва комплексу для зберігання, сушки та очистки зерна, інформувала завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Хрипко Т.В.

dubk1


dubk2


 

Про всі деталі проектної документації та будівництво промислового підприємства по переробці та зберіганню сільськогосподарської продукції, а також необхідний комплекс заходів щодо благоустрою даної території, присутнім розповіли розробник проекту детального плану Гузік Володимир Васильович та головний інженер Самофал Олексій Іванович.

 

З питаннями від громадськості виступили Филь Г.М. та Гребеник С. Мешканці звернулися з проханням врахувати всі ризики можливого підтоплення помешкань, які знаходяться в зоні руху талої води.

 

По закінченню громадського обговорення проект детального плану території направлено на розгляд архітектурно-містобудівної ради при Полтавській ОДА.


 
You are here: Home Новини Відбулося громадське обговорення
Joomla inotur picma