joomlan.ru | inotur.com
Готуючись до новорічних свят PDF Печать E-mail

 

У цьому році виконавчий комітет міської ради анонсував проведення святкових заходів для дітей міста і сіл міської ради (казкову виставу) та для дорослих зіньківчан (новорічну дискотеку).

         Як і планувалося, 28 грудня в районному Будинку культури виступили артисти полтавської креативної агенції «Просто казка».

image001


image002


 

При вході до залу кожному юному глядачеві працівники комунального закладу вручали листівку, яка по закінченні вистави обмінювалась на новорічний подарунок.


image003


 

Варто наголосити, що казкове дійство «Чого на світі не бува, а в Новий рік одні дива» переглянули 370 діток. (Кошти за проведення вистави були перераховані ТДВ «Укроліяпродукт»).

 

 

 

         Цього ж дня, коли дещо вщух снігопад, працівники відділу по благоустрою при міській раді почали облаштовувати територію біля новорічної ялинки.


image005

image004

 

 

image006

 

Зібраний сніг довелося 15 разів вивозити автомобілем за межі міста. Але тепер, для всіх бажаючих відпочити у новорічну ніч на святковій дискотеці повинно вистачити місця.


image007


         А праворуч від красуні-ялинки «з’явилась» Снігуронька. То ж, відтепер можна не лише милуватися «Найвищою новорічною ялинкою, яка росте в природному середовищі», а і сфотографуватися біля неї на фоні головних новорічних героїв!

 


 
You are here: Home Новини Готуючись до новорічних свят
Joomla inotur picma