joomlan.ru | inotur.com
На 38-й сесії Зіньківської міської ради PDF Печать E-mail

 

До порядку денного тридцять восьмої сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання, яка відбулася 18 грудня було включено двадцять одне питання. На спільному засіданні постійних комісій депутати обговорили та затвердили проекти рішень по кожному із них.

У роботі чергової – останньої в цьому році сесії взяли участь 18 депутатів. У залі засідань міської ради також були присутні депутат Полтавської обласної ради, член виконкому Олександр Путря, депутати районної ради від Зіньківської територіальної громади Микола Ричинда і Олександр Бондаренко, працівники апарату та члени виконавчого комітету міської ради, голова міської ради ветеранів Сергій Мурадян, редактор газети «Зіньківщина по-іншому» Олексій Леонтій.

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Зіньківської міської ради за 2018 рік звітував заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Олександр Тесля.


38sesf1


 

Він, зокрема, відмітив, що вдалося завершити капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Г.Северина та частині вул. Гоголя і до початку зимової негоди виконати основні роботи по капітальному ремонту частини вулиці Дроздівської. Навесні проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вулицях Сумська, Дроздівська, Першотравнева, Соборності, Паркова, Гагаріна, Короленка, Погрібняка, Солов’янівська, Прохорова, Івана Петровського, Шевченка, Лесі Українки, Воздвиженська, Дроздівська, площі Героїв України та провулках Гагаріна, Дроздівському м. Зінькова та по вул. Миру в с. Пилипенки.

 

Відремонтовано тротуари по вул. Івана Петровського (біля ЦРЛ), в Дитячому парку та біля пам’ятника Т.Г. Шевченка.

 

Було реалізовано два проекти, які стали переможцями обласних конкурсів – «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Воздвиженській» та «Весільна феєрія» (з обласного бюджету було отримано 200,0 тис.грн.).

 

У 2018 році розширено мережу вуличного освітлення – по вулицях Погрібняка, Прохорова, Салміна, Паркова, І пров. Гоголя. У Зінькові було додатково встановлено 16 ліхтарів, а на реконструйованій лінії електропередач по вулиці Миру в селі Пилипенки - 4.

 

Із міського бюджету у 2018 році надано субвенції районному і державному бюджету на загальну суму 1 млн. 146 тис. грн. Зокрема, більше 643 тисяч гривень – на харчування учнів 1-4 класів та вихованців ДНЗ, на галузь медицини використано – 176,0 тис. грн., на галузь культури – 130,0 тис. грн.

 

Доповідач також відмітив, що вдалося зробити міській раді в сфері житлового фонду та благоустрою.

 

Під час затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Зіньківської міської ради на 2019 рік, Олександр Тесля наголосив, що при її складанні намагалися враховувати пропозиції, що надійшли від депутатів та адміністрації МКП «Зіньківський комунгосп». Але, виходячи із можливостей міського бюджету, визначено пріоритетні, найбільш нагальні напрямки розвитку міста та сіл міської ради.

38sesf2

 

На 38-й сесії депутати затвердили міський бюджет на 2019 рік. Його доходи заплановані в розмірі 20 мільйонів 186 тисяч гривень. Визначено такий перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету: оплата праці; нарахування на оплату праці; оплата комунальних послуг та енергоносіїв; поточні трансферти органам державного управління інших рівнів; поточні трансферти населенню.

 

На 38-й сесії міської ради депутати підтримали рішення про затвердження Програми відзначення державних, міських, професійних свят, знаменних і пам’ятних дат та зіньківчан, які внесли вагомий особистий внесок у розвиток міста та сіл міської ради на 2019 рік та Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації місцевого рівня на 2018-2019 роки (у новій редакції).

 

Було затверджено договори, укладені міським головою у міжсесійний період, штатний розпис апарату міської ради та відділу по благоустрою на 2019 рік, шість питань зі сфери земельних відносин та інше.

 

Із матеріалами 38-ї сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання можна ознайомитися на цьому сайті у розділі «Рішення сесій». Міський бюджет на 2019 рік, згідно вимог законодавства, буде надрукований у газеті «Зіньківщина по-іншому». 
You are here: Home Новини На 38-й сесії Зіньківської міської ради
Joomla inotur picma