joomlan.ru | inotur.com
День працівника соціальної сфери PDF Печать E-mail

 inv1

 

Щороку у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Це професійне свято - вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем, надається вчасна допомога незахищеним верствам населення нашої держави.

Специфіка відносин і вирішення навіть суто технічних питань у Фонді звернені до конкретної людини – потерпілого, особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, тимчасово непрацездатних осіб.

Отож, як працювало для цих категорій населення Диканське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області протягом 9 місяців 2018 року.

Найперше, 356 потерпілим на виробництві та членам їх сімей забезпечено страхові виплати, а саме:

Ø виплати у разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого (333 особи) у сумі 6751,2 тис. грн.;

Ø виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника (23 особи) склали 392,4 тис. грн.;

Ø виплати одноразової допомоги в разі стійкої втрати професійної працездатності (4 особи) становлять 48,4 тис. грн.;

Ø допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності (6 осіб) на суму 151,5 тис. грн.

Ø витрати на медичну та соціальну допомогу, в т.ч .лікування , санаторно-курортне лікування , протезування , спеціальний медичний догляд, постійний та побутовий догляд, витрати на бензин та транспортне обслуговування склали 394,7 тис. грн.

Також протягом поточного року за рахунок коштів Фонду пройшли лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм 26 застрахованих осіб на загальну суму 372,6 тис. грн.

Оплачено різні види допомоги застрахованим особам на загальну суму 13082,7 тис. грн., а саме:

- допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною) на загальну суму 7681,1 тис. грн.;

- допомога по вагітності та пологах на загальну суму 4947,0 тис. грн.;

- допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві) на загальну суму 82,0 тис. грн.

Користуючись нагодою, хочу разом з колективом Диканського відділення скласти слова подяки всім працівникам соціальної сфери. Побажати усім, хто щоденно піклується про людей, допомагає вирішувати повсякденні питання, витримки та наснаги, оптимізму та натхнення у нелегкій праці.

 

Г. Вінтоняк, начальник Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.

 
You are here: Home Новини День працівника соціальної сфери
Joomla inotur picma