joomlan.ru | inotur.com
Вшанування пам’яті 9 загиблих воїнів Червоної армії та відзначення 74 річниці визволення України від фашистських загарбників PDF Печать E-mail

 

У п’ятницю 26 жовтня у місті Зінькові відбулися заходи щодо вшанування пам’яті загиблих в роки Великої Вітчизняної війни за визволення України від фашистських загарбників.

Участь у заходах взяли керівництво району та міста, районна рада ветеранів, працівники установ, організацій міста та жителі району, які традиційно вшанували пам’ять та поклали квіти до Меморіалу Вічної Слави.


perep1


Траурною ходою розпочалася заходи від Христово-Різдвяного храму.


perep2


На центральному кладовищівідбувся мітинг. Відкрив його міський голова Сергій Максименко, який звернувся до присутніх з наступними словами: «Сьогодні в переддень 74 річниці визволення України від фашистських загарбників ми зібралися на цьому святому місці, щоб провести перепоховання та вшанувати світлу пам’ять 9 воїнів Червоної Армії, які загинули звільняючи наше місто та села нашого району від фашистських загарбників.

Сьогоднішнє перепоховання приурочене до річниці повного звільнення від угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону теперішньої України — Закарпаття, яке відбулося 28 жовтня 1944 року в результаті здійснення радянськими з'єднаннями Четвертого та Першого Українських фронтів Східно-Карпатської наступальної операції.

Пам'ять про війну не повинна розділяти нас. Маємо глибоко усвідомити – війна не закінчена, доки не похований останній солдат, не віддано йому належні почесті.»

На мітингу з промовами виступили: виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, керівник пошукової групи в Зіньківському районі ППО «Меморіал» Андрій Чернявський, заступник голови районної ради ветеранів Володимир Омельченко, заступник військового комісара Сергій Влох. Виступаючі висловили слова щирої вдячностіветеранам за їх активну життєву позицію, відвагу за мужність, незламну волю, патріотичне виховання підростаючого покоління та привітали своїх земляків зі святом.

perep3


 

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих.

 

Пошуковою групою ППО «Меморіал» на території району знайдено останки дев’яти воїнів, які загинули захищаючи Зіньківщину в роки Другої світової війни. Була проведена урочиста церемонія перепоховання загиблих воїнів та відправлена поминальна панахида.

 

Від нас, живих,залежить, щоб до місця їхнього поховання не заростала стежка, щоб на їхніх могилах були квіти, щоб наступні покоління пам’ятали – на цьому місці поховані наші визволителі!


perep4

 
You are here: Home Новини Вшанування пам’яті 9 загиблих воїнів Червоної армії та відзначення 74 річниці визволення України від фашистських загарбників
Joomla inotur picma