joomlan.ru | inotur.com
На 36-тій (позачерговій) сесії міської ради PDF Печать E-mail

 

До порядку денного пленарного засідання тридцять шостої (позачергової) сесії Зінківської міської ради, яка відбулася 25 жовтня під головуванням міського голови Максименка С.М. було внесено25 питань. Проекти рішень по кожному із них детально обговорені на спільному засіданні постійних комісій міської ради.

У роботі сесії взяли участь 19 депутатів з 26, депутат обласної ради Олександр Путря, депутати районної ради від Зіньківської територіальної громади, члени виконавчого комітету та працівники апарату міської ради, редактор газети «Зіньківщина по-іншому», редактор районного радіомовлення, голова ліквідаційної комісії ВУЖКГ, голова міської ради ветеранів.

Депутати міської ради затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року за наступними показниками:

-       доходи загального фонду – 13550,3 тис. грн.;

-       видатки загального фонду – 11691,8 тис. грн.;

-       доходи спеціального фонду – 2690,9 тис. грн.;

-       видатки спеціального фонду – 2583,1 тис. грн.

Враховуючи перевиконання міського бюджету за 9 місяців цього року депутати одноголосно внесли зміни до показників міського бюджету на 2018 рік.

Так, зокрема міська рада виділила 210 тис. грн на придбання євроконтейнерів, 200 тис. грн. на оплату робіт по благоустрою в місті, 200 тис. грн. на оплату виконаних робіт по поточному ремонту дорожнього покриття по І пров. Гоголя в Зінькові та утриманню вуличної мережі, 148,2 тис. грн. на оплату харчування учнів 1-4 класів міських шкіл та вихованців дитячих садочків до закінчення 2018 року, 122 тис. грн. МКП «Зіньківський комунгосп» на оплату робіт по геологічному вивченню родовища питної води, гідроочищення приймального відділення КНС №2, 300 тис. грн. на умовах співфінансування на ремонт частини вулиці Погрібняка, 30 тис. грн. на підвезення школярів.

Виділені кошти на надання матеріальної допомоги трьом сім’ям загиблих учасників АТО на покриття витрат за оплату житлово- комунальних послуг по 4,5 тис. грн. кожній.


36sespic1


Розглянуто звернення голови ліквідаційної комісії Зіньківського виробничого управління житлово-комунального господарства Сергія Тараненка про ініціювання початку процедури банкрутства Зіньківського ВУЖКГ. Доручено голові ліквідаційної комісії звернутися до Господарського суду з відповідною заявою.

На сесії було затверджено розпорядження та договори укладені міським головою, а також угоду про соціально-економічне партнерство між Зіньківською міською радою та ТДВ «Укроліяпродукт».

Депутати затвердили звіт з незалежної оцінки нерухомого майна на частину нежитлового приміщення в будівлі клубу села Пилипенки, розглянули звернення ПП «Зіньківземпроект» щодо проведення невід’ємних поліпшень.

Міська рада припинила дію договору оренди майна укладеного між Зіньківською міською радою та Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області.


36sespic2


Сесією розглянуто депутатське звернення депутатів Зіньківської міської ради сьомого скликання до Президента України щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення та вирішили направити його за належністю.

На сесії також було розглянуто і прийнято ряд рішень із земельних питань.

Із усіма рішеннями 36-ї сесії Зіньківської міської ради можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради. 
You are here: Home Новини На 36-тій (позачерговій) сесії міської ради
Joomla inotur picma