joomlan.ru | inotur.com
Засідання виконкому PDF Печать E-mail

 

         08 серпня 2018 року під головуванням міського голови С.М.Максименка проведено позачергове засідання виконавчого комітету міської ради .


vik080818


 

Головним питанням порядку денного було затвердження експертного звіту та зведеного кошторисного розрахунку «Реконструкції вуличного освітлення по вулиці Воздвиженській в місті Зіньків Полтавської області». По даному питанню доповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Тесля, який детально ознайомив з переліком запланованих робіт та повідомив що роботи розпочнуться в серпні цього року. Члени виконкому одностайно вирішили затвердити експертний звіт та зведений кошторисний розрахунок по цьому об’єкту.


vik0808182


 

       До Зіньківської міської ради надійшов лист від Зіньківської районної ради про звернення мешканців будинку №19 по вулиці Першотравневій стосовно перенесення євро контейнерів з прибудинкової території будинку. Заслухавши інформацію директора МКП « Зіньківський комугосп» Леоніда Клочка та обговоривши її.   Вирішили рішення виконавчого комітету міської ради від 15 січня 2018 року № 11 «Про затвердження переліку місць розташування контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів на території міста Зіньків» залишити без змін.

 

     Заслухавши інформацію міського голови Сергія Максименка, враховуючи вкрай складну ситуацію, яка склалася в місті Зіньків з укладенням договорів на вивезення ТПВ жителям міської ради з МКП «Зіньківський комунгосп» члени виконавчого комітету прийняли рішення що з 01 вересня 2018 року здійснювати видачу довідок різного змісту тільки при пред’явленні договору на вивезення твердих побутових відходів укладеного з МКП «Зіньківський комунгосп». 
You are here: Home Новини Засідання виконкому
Joomla inotur picma