joomlan.ru | inotur.com
На 34 сесії міської ради PDF Печать E-mail

 

До порядку денного пленарного засідання тридцять четвертої сесії Зіньківської міської ради, яка відбулася 10 липня, було внесено дев’ятнадцять питань. Проекти рішень по кожному із них детально обговорювались на спільному засіданні постійних комісій міської ради.

У роботі сесії взяли участь 17 депутатів, депутат обласної ради Олександр Путря, депутати районної ради від Зіньківської територіальної громади Микола Ричинда і Олександр Бондаренко, члени виконавчого комітету та працівники апарату міської ради, редактор газети «Зіньківщина по-іншому» Олексій Леонтій, редактор районного радіомовлення Надія Чут, інспектор у справах ветеранів Сергій Мурадян.


ses341


 

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер Світлана Педоренко проінформувала про виконання міського бюджету за I півріччя 2018 року. Закрема вона зазначила, що дохідна частина загального фонду міського бюджету при плані 7948,5 тис. грн. виконана в сумі 8519,7 тис. грн., тобто перевиконання склало суму 571,2 тис. грн., відсоток виконання складає 107,19.

 

           Виконано надходження по таких видатках податків:

 

-         податок на майно – 115,36 %

 

-         єдиний податок – 114,6 %

 

-         неподаткові надходження 110,19 %

 

Недоотримано надходжень по :

 

-         внутрішні податки на товари та послуги (акцизний податок) – 96,34 %. Видаткова частина загального фонду за I півріччя 2018 року виконана в сумі 7602,1 тис. грн. при плані 8867,8 тис. грн., а саме на 85,73 %.

 

     По доходах спеціального фонду міського бюджету виконання складає 338,57 %, при плані 363,8 тис. грн. фактично одержано 1231,8 тис. грн., перевиконання склало суму 868,0 тис. грн.

 

         Депутати вирішили затвердити звіт по виконанню міського бюджету за I півріччя 2018 року за наступними показниками :

 

-         доходи загального фонду – 8519,7 тис. грн.;

 

-         видатки загального фонду ­ 7602,1 тис. грн.;

 

-         доходи спеціального фонду – 1231,8 тис. грн.;

 

-         видатки спеціального фонду – 730,3 тис. грн.;

 

 

 

Сесія підтримали внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік. Його дохідну і видаткову частину загального та спеціального фонду збільшено на 1 мільйон 346 тисяч гривень, зокрема:

 

- 550 тисяч гривень з районного та міського бюджетів направляється на реконструкцію частини покрівлі нежитлових будівель по вулиці Воздвиженській 64- в та 64 – г;

 

         - 300 тисяч гривень виділено на виготовлення історико- архітектурного опорного плану та плану червоних ліній міста Зінькова.

 

- 136 тисяч гривень виділено на оплату робіт по благоустрою та придбанню скульптур казкових героїв в дитячий парк.

 

         - 45 тисяч гривень на виготовлення кошторисної документації та експертизи на будівництво водогону по вулиці Гончарній;

 

- 22,800 тисяч гривень становить субвенція районному бюджету на оплату праці керівнику духового оркестру в місті Зінькові;


ses342


 

На сесії було затверджено розпорядження та договори укладені міським головою.

 

Внесено зміни до Положення про цільовий фонд Зіньківської міської ради.

 

Після тривалого обговорення сесія прийняла проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Зіньківської міської ради на 2019 рік». Даний проект розроблений згідно Податкового кодексу України та Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Рішення оприлюднено на веб-сайті міської ради та в газеті «Зіньківщина по – іншому».

 

До міської ради звернувся ФОП Палах В.І. для укладання договору про пайову участь у розвитку інфраструктури Зіньківської міської ради та надав зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва «Ремонт громадської будівлі по вулиці Воздвиженська 14 – Л в м. Зіньків». Депутати визначили пайову участь у розмірі 10% кошторисної вартості, що становить вісімдесят п’ять тисяч вісімсот двадцять гривень.

 

Внесено зміни до мінімальних орендних ставок за використання окремо індивідуально визначеного нерухомого майна комунальної власності.

 

Затверджено звіти з незалежних оцінок, рецензій на звіти та передачу в оренду майна комунальної власності Зіньківської міської ради.

 

На сесії також були прийняті рішення у сфері земельних відносин.

 

З рішеннями 34-ї сесії Зіньківської міської ради можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради.


 
You are here: Home Новини На 34 сесії міської ради
Joomla inotur picma