joomlan.ru | inotur.com
На 32-й сесії міської ради PDF Печать E-mail

     До порядку денного пленарного засідання тридцять другої сесії Зіньківської міської ради, яка відбулася 05 червня, було внесено двадцять дев’ять питань. Проекти рішень по кожному із них детально обговорювались 01червня на спільному засіданні постійних комісій міської ради.
    У роботі сесії взяли участь 18 депутатів, депутат обласної ради Олександр Путря, депутати районної ради від Зіньківської територіальної громади Микола Ричинда і Олександр Бондаренко, члени виконавчого комітету та працівники апарату міської ради, редактор газети «Зіньківщина по-іншому» Олексій Леонтій, редактор районного радіомовлення Надія Чут голова міської ради ветеранів Сергій Мурадян, голова ліквідаційної комісії ВУЖКГ Сергій Тараненко.


image001


    Депутати підтримали внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік . Його дохідну і видаткову частину збільшено на 1 мільйон 300 тисяч гривень, а саме:
-710 тисяч гривень направляється на виконання робі із поточного ремонту і грейдерування доріг та придбання щебеню і піску;
-450 тисяч гривень виділяється на роботи по благоустрою;
-50 тисяч гривень становить субвенція на потреби районного трудового архіву, зіньківського відділення поліції, опорного закладу та для придбання музичної апаратури у Пилипенківський сільський клуб.
    Виділено необхідні кошти для облаштування східців біля дитячого садочка №2, на щорічну премію імені Профирія Батюка для відзначення кращих учнів музичної школи, екологічні роботи та інші нагальні заходи.


image002


    На сесії було затверджено «Порядок проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання та приєднання територіальних громад».
Громадські слухання щодо утворення Зіньківської міської об’єднаної територіальної громади відбудуться 12 червня в залі засідань Зіньківської районної ради о 17 год. за адресою: м.Зіньків, вул.Воздвиженська,40.
    Сесія затвердила проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Зіньківської міської ради на 2019 рік». Даний проект розроблений згідно Податкового кодексу України та Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Сам проект рішення оприлюднено на веб-сайті міської ради і в газеті «Зіньківщина по – іншому». Обговорення ставок податків триватиме місяць, після чого їх приймуть на черговій сесії.
    Депутати затвердили 451 угоду по відшкодуванню збитків за фактичне користування земельними ділянками з підприємцями які ведуть комерційну діяльність та з громадянами  для ведення ними городництва, сінокосіння і  випасання худоби.
    На сесії також було розглянуто і прийнято рішення у сфері земельних відносин, які стосувалися сто сімнадцяти  звернень громадян.
    По завершенню сесії міський голова Сергій Максименко нагородив Грамотою Полтавської обласної ради депутата Зіньківської міської ради Анатолія Макуху.
    Із усіма рішеннями 32-ї сесії Зіньківської міської ради можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради.


 
You are here: Home Новини На 32-й сесії міської ради
Joomla inotur picma