joomlan.ru | inotur.com
ДИТЯЧА ВОЛОНТЕРСЬКА АКЦІЯ – претендент на внесення до Національного реєстру рекордів PDF Печать E-mail

 

image001


ДИТЯЧА ВОЛОНТЕРСЬКА АКЦІЯ – претендент на внесення до Національного реєстру рекордів      Ідею керівника координаційного районного волонтерського центру, який діє при опорному закладі "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області", Світлани Даценко про виготовлення полотнища у кольорах державного прапора України, яке зможе претендувати на рекорд, підтримали всі підрозділи центру в школах району. Фінансову допомогу на придбання матеріалу надав Удовиченко А.В., а роботи  із пошиття прапора та 360 жовто-блакитних галстуків  виконали  учні Регіонального центру професійно-технічної освіти.
       Волонтерська акція по пронесенню полотнища вулицями Зінькова відбулася 1 червня 2018 року. Саме в День захисту дітей до Зінькова з’їхались учні-волонтери з 14 шкіл району, які провели своє свято «Діти Полтавщини і Зіньківщини за мир і добро в Україні».

image002


image003


image004


image005


image006


   Близько двохсот юних волонтерів разом із зіньківчанами-учасниками АТО, працівниками райвійськомату та своїми вчителями пронесли прапор вулицями міста від опорного закладу до районного Будинку культури.
   Під час урочистої частини свята було проведено офіційні заміри прапора.  Голова комісії, створеної розпорядженням міського голови, Геннадій Хорошун оголосив, що довжина полотнища становить 102,54 метри, а його ширина -  3 метри.
   По завершенні волонтерського свята у небо на жовтих і блакитних кульках піднялися паперові «Голуби Миру».


image007


Про патріотичне дійство, яке відбувалося у Зінькові  повідомлялося на ТРК «Лтава», телеоператори якої завітали на свято.

image008


 

Акт міської комісії, численні фото та відео направляються до офісу Національного реєстру рекордів. Акція зіньківських волонтерів буде номінантом на рекорд у категорії «Масові заходи» як «Найбільший прапор координаційного районного волонтерського центру Зіньківського району Полтавської області». 
You are here: Home Новини ДИТЯЧА ВОЛОНТЕРСЬКА АКЦІЯ – претендент на внесення до Національного реєстру рекордів
Joomla inotur picma