joomlan.ru | inotur.com
Вісті з міської ради PDF Печать E-mail

 

Як вже повідомлялося, 28 березня на засіданні виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення про початок двомісячника з чистоти, благоустрою та озеленення населених пунктів міської ради, затверджено план заходів і утворено штаб із проведення двомісячника.


Весною цього року міською радою проведено чималий обсяг робіт з покращення стану благоустрою території міської ради. На сьогоднішній день завершена робота по відновленню тротуарної плитки біля пам’ятника Т. Г.Шевченка, розпочаті роботи в дитячому парку по ремонту частини тротуару та реставрації скульптур казкових героїв.


image001


image002


image003


image004


У розпалі також робота і в працівників відділу благоустрою по скошуванню трави на придорожніх газонах біля проїжджої частини, впорядкуванню квітників.


image005


 

Тож давайте разом поважати людську працю!

 

Квітучі дерева, чисте повітря,прибрані вулиці та парки – мінімум,потрібний щоб пишатися своїм містом і насолоджуватися життям у ньому. Пам’ятаймо,що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне місто, як справжні господарі Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок. А відтак, і хороший настрій усім, хто любить і шанує своє рідне місто. 
You are here: Home Новини Вісті з міської ради
Joomla inotur picma