joomlan.ru | inotur.com
Вшанування пам’яті загиблих воїнів до Дня пам"яті та примирення PDF Печать E-mail

 

Напередодні знаменних дат - Дня пам’яті та примирення і 73-річниці Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні у місті розпочалися святкові заходи.

У ці травневі дні Україна та весь світ святкують Дні памяті та примирення. 73 роки тому завершилася кривава війна, яка роками хвилями котилася через всю Україну. Мільйони загиблих українців, мільйони скалічених доль, родинних трагедій.

В ці дні ми шануємо, пам’ятаємо та дякуємо за відважну боротьбу усім, хто боровся за рідну українську землю.

7 травня заступник міського голови Геннадій Хорошун і голова міської ради ветеранів Сергій Мурадян поклали гірлянди на могилу військового льотчика Василя Прохорова в селі Сиверинівка та до братської могили загиблим воїнам в селі Хмарівка.


image001

 

 

image002

 

Було покладено гірлянди до братських могил на центральному та Беївському кладовищах, до пам’ятного знаку страченим зіньківчанам (біля колишнього цегельного заводу), до могил розстріляного партизана Григоренка С.І. і Героя Радянського Союзу Михайла Саранчі та інших військових поховань.


image003


У селі Пилипенки поклали квіти до могили Невідомого солдата та пам’ятних знаків загиблим визволителям села і односельчанам, які не повернулися з фронту. Також відвідали ветерана війни Вінніченка Василя Михайловича вручили квіти, вітальні листівки та продуктові набори.

 

image004

 

image005


image006


image007


 

У цей же день у гості до зіньківчанина Федоренка Василя Максимовича та Богославця Сергія Харлампійовича завітали керівники міста і ветеранських організацій вручили подарунки та  щиро привітали їх з наступаючим святом Перемоги.


image008


image009


 

 

Щорічно 8 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення. У цей день у 1945 році Німеччина оголосила про свою капітуляцію у Другій світовій війні.

 

Саме 8 травня на подвірї опорного закладу Зіньківської спеціалізованої школи І- ІІІ ступенів № 1вшанували пам'ять Саші Саранчі, де заступник міського голови Геннадій Хорошун розповів історію загибелі юного партизана.


 

image010


 

День пошани на центральному кладовищі було віддано і загиблим зіньківчанам – учасникам АТО


image011


image012


 

У цей день у місті Зінькові відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку двом невідомим воїнам Червоної Армії, які загинули за визволення зіньківщини. У заході взяли участь керівництво району та міста, працівники установ, організацій, жителі міста, а також учні місцевих шкіл. Відкрив і вів мітинг міський голова Сергій Максименко. «Пам’ять найточніше мірило людських цінностей, вона перевіряє кожного на силу дух та вірність ідеалом справедливості і добра.

 

Пам’ятаймо ж тих, хто поклав свої життя у великому двобої з фашизмом.

 

Вічна їм пам’ять і слава, пухом їм зіньківська земля.»

 

Право відкрити пам’ятний знак двом невідомим солдатам було надано голові Зіньківської районної ради ветеранів Володимиру Прислонському та учаснику бойових дій Великої Вітчизняної війни, інваліду війни Василю Вінніченку.


image013


image014


image015


image016


image017


 


 

Присутні вшанували світлу пам’ять всіх загиблих солдат Зіньківського краю хвилиною мовчання, та поклали квіти, гірлянди до пам’ятника.

 

« Чиї тут сплять батьки,сини

 

Ніхто ніколи вже не взнає,

 

Нас захищаючи, вони

 

Загинули в Зіньківськім краї.»

 
You are here: Home Новини Вшанування пам’яті загиблих воїнів до Дня пам"яті та примирення
Joomla inotur picma