joomlan.ru | inotur.com
Відбулося засідання виконкому PDF Печать E-mail

 vik270420181

 

27 квітня 2018 року під головуванням міського голови      С.М.Максименка проведено планове засідання виконавчого комітету міської ради .

Члени виконавчого комітету розглянули питання про відзначення 73 річниці Дня Перемоги та погодили план заходів по його проведенню.


vik270420182


 

Було розглянуто клопотання Територіального Управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області

 

Члени виконкому прийняли рішення про закінчення опалювального періоду 2017-2018 років на території міста з 14 квітня 2018 року.

 

На засіданні було затверджено колективний договір МКП «Зіньківський комунгосп» на 2018 рік.

 

Виконком погодив замовлення проектно-кошторисної документації по проведенню лінії електромережі до міського сміттезвалища з метою встановлення та підключення там лінії по сортуванню сміття , проектно-кошторисної документації по ремонту дорожнього покриття вулиць, та по ремонту вуличного освітлення в селі Дубівка.

Члени виконкому погодили надання повноважень посадовим особам міської ради на складання протоколів та винесення постанов про адміністративні правопорушення.


vik270420183


 

Було прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування громадянам міста Зіньків та сіл міської ради, допомоги потерпілим від весняної повені 2018 року, допомоги на поховання та допомоги потерпілим від пожежі.

 

Також погоджено надання дозволів на розміщення літнього майданчика біля кафе-піцерії, та на розміщення реклами «Маркетопт» на території міста.

 

 


 
You are here: Home Новини Відбулося засідання виконкому
Joomla inotur picma