joomlan.ru | inotur.com
Збережемо первоцвіт ! PDF Печать E-mail

 

pervocvit

Зіньківська міська рада долучається  до операції «Первоцвіт» підтриманою Міністерство екології та природних ресурсів України.

Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Висока декоративність та ранній термін цвітіння таких видів рослин як підсніжник складчастий, білоцвіт весняний, цикламен Кузнєцова, шафран Гейфелів, шафран кримський, шафран весняний та інші призводять до того, що збут цих рослин виходить далеко за межі ареалу їх зростання. Ці об’єкти рослинного світу великі міста України, Словаччини, Угорщини. Масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.

Задля збереження видів рослин, занесених до Червоної книги України, Мін природи щороку ініціює проведення операції «Первоцвіт», метою якої є запобігання протиправному збиранню, продажу та вивезенню за межі України рідкісних видів рослин.

Зіньківська міська рада закликає усіх громадян бути свідомими і не губити декоративні дикоростучі рослини лише для насолоди їх запахом і красою. Будь ласка, не купуйте первоцвіти, адже цим ви лише стимулюєте їх знищення в майбутньому! Долучіться до операції « Первоцвіт» зробивши пам’ятне фото на фоні квітів, не зриваючи їх!

 
You are here: Home Новини Збережемо первоцвіт !
Joomla inotur picma